Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Manchester United

Sky Sports – Inter pas Payet, por cmimi eshte nje problem. Manchester United provon sulmin

29/07/2016, 21:12 |

Manchester United vazhdon te kerkoj emra te medhenje per t’i vene nen dispozicionin e Mourinhos, dhe pas Ibrahimovic e me shume mundesi eshte Pogba, Red Devils do te provojne edhe per Dimitri Payet.

Mediat ne ishull, konkretisht Sky Sports, … Read More

Ne Angli te sigurt: “Van Persie, lamtumire United: tani eshte Inter, e therret Mancini”

12/04/2015, 22:13 |

Disa dashuri nuk perfundojne dhe ne Angli jane me se te bindur. Behet fjale per Robin van Persie dhe Roberto Mancini, shume afer ne 2012, para se holandezi te bashkohej me Sir Alex Ferguson tek Manchester United.

Sot per … Read More

Nga Anglia te sigurte: “Ka marveshje, Vidic rikthehet tek Manchester United. Por asnje…”

10/12/2014, 23:59 |

Nuk u nis me skuadren ne Azerbazhan sepse eshte me temperature, por prej kohesh – dhe qe ne kohen kur ishte Mazzarri ne pankinen e Interit – flitej, dhe zerat u shtuan pas disa gabimeve te tij, se … Read More