Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mancio

#110Inter – Klasi i Mancios

14/01/2018, 17:39 |

Roberto Mancini e kishte të shkruar fjalën Inter në fatin e tij, që kur i erdhi shumë pranë gjatë kohës që ishte futbollist. Një “numër dhjetë” në të gjitha aspektet, gjenial në atë që bënte, e që minimalisht në dy … Read More

Carminati: “Skuadra do te kompletohet me 4 gusht”

18/07/2016, 23:50 |

Duke folur per mikrofonat e Inter Channel, pregaditesi atletik zikalter Ivan Carminati ben nje permbledhje per pregaditjen e grupit te Roberto Mancinit:

“Ne Brunico ka shkuar gjithcka mire, mendoj qe edhe trajneri eshte i lumtur per punen fizike. Tani do … Read More

Sky – Suning-Inter: Mancini i qete sa i perket tratatives

01/06/2016, 15:36 |

Ne kundershtim me ate qe thuhej nga disa organe te informimit, sipas te cilave Roberto Mancini nuk ka ditur asgje dhe i eshte mbajtur fshehte tratativa per blerjen e shumices se Interit nga Suning GroupSky Sport informon qe ne realitet tekniku zikalter … Read More

Thohir, takim me Ausilion dhe Gardinin. Mancini nuk eshte i pranishem

26/05/2016, 13:34 |

Erick Thohir, qe ka arritur sot ne mengjes ne Milano, gjate pasdites do te takohet me Piero Ausilio dhe Giovanni Gardinin ne zyrat e Interit per nje takim te pare te merkatos ne prag te sezonit te ardhshem,

Nuk eshte … Read More

Mancini: “Une ne veshtiresi? As mos tju shkoje ndermend. Po punojme per te ardhmen”.

24/03/2015, 15:47 |

Trajneri i Interit tregon ne nje interviste ne mikrofonat e Tuttosport. Trajneri zikalter siguron qe nuk eshte aspak ne veshtiresi, pavaresisht rezultateve qe nuk po vijne ne shtepine Inter.

Filippo Inzaghi, mbasi ka mundur Cagliarin, ka thene: ‘Ka trajnere me … Read More

Mancini buzeqesh: Hernanes eshte gati, 2 kthehen nga kombetaret. Ndersa tre te demtuar…

18/11/2014, 15:56 |

Ardhja e Mancinit ne pankinen e Interit ka sjelle jo pak entuziazem tek ambjenti zikalter por lajmet e mira ne shtepine Inter nuk mbarojne ketu.

Sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport, ne prag te Derbyt, … Read More