Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Manolas

Champions – Ve bast padashje per Romen, kerkon anullimin por i refuzohet. Ne fund fiton 42 mije euro!

11/04/2018, 15:59 |

Nje tifoz ka vene bast skuadren e gabuar dhe ka fituar nje shume marramendese.

Behet fjale per nje tifoz, i cili ka mundur te fitoje shifren e majme prej gabimit te bere ne veninen e bastit.

Ai ka dashur … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Pedulla: “Brozovic mund të largohet, dy goditjet e para do jenë…”

31/03/2017, 11:43 |

Eksperti i mirënjohur i merkatos, Alfredo Pedulla, ka dhënë konfirmime të rëndësishme në lidhje me merkaton e zikaltërve.

Pedulla është i bindur që zikaltërit i kanë në dorë dy lojtarë, Manolasin dhe Berardin: “Interi në verë … Read More

Mbrojtja, kush vjen e kush iken. Pioli apo Conte? Manolas dhe Rodriguez te sigurte, De Vrij…

28/03/2017, 9:54 |

Mbrojtja e 2017-2018 do te niset nga pika e palevizhshme ne Interin aktual: Joao Miranda.

Edhe Medel, D’Ambrosio dhe Ansaldi jane konfirmuar per sezonin e ri. Nderkohe te tjeret jane ne dyshim duke u nisur nga … Read More

Inter, do te kete ristilim ne mbrojtje. Pervec Manolas, nje mbrojtes krahu plus De Vrij?

27/03/2017, 9:53 |

Mund te jete nje Inter me nje mbrojtje 3/4 te re ajo qe mund te paraqitet ne fillim te kampionatit te ri.

Pervec Manolas, i cili eshte objektivi i pare fale fuqise se madhe ekonomike te … Read More

Gazzetta – De Vrij nuk perjashton Manolas: pista eshte konkrete!

24/03/2017, 15:32 |

“Sulmi ndaj De Vrij nuk e perjashton ardhjen e Kostas Manolas nga Roma”.

Kete sakteson Gazzetta dello Sport, e cila tregon se zikalterit nuk kane hequr dore nga mbrojtesi grek: “Marreveshja e lojtarit me Romen … Read More

Inter: neser hera e fundit si kundershtar per Manolas? Ne qershor…

25/02/2017, 12:51 |

Ajo e dites se neserme, mund te jete nje ndeshje speciale per Kostas Manolas e kjo gje ka te beje me zerat e merkatos qe e shikojne ate prej kohesh shume afer Interit.

Ku i dihet, … Read More

Gazzetta – Piero Ausilio dje ne shkallet e stadiumit per Roma-Fiorentina: ja cilet jane ndjekur nga afer!

08/02/2017, 11:19 |

Ne tribune dje ne Olimpico te Romes ka qene prezent edhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, per te ndjekur nga afer Roma-Fiorentina.

Sipas te perditshmes italiane, Gazzetta dello Sport, drejtuesi zikalter ka ndjekur nga afer … Read More

Corriere – Inter, meriton nje 7,5 per merkaton e Janarit me Gagliardini. Nga Manolas tek Verrati, ne qershor…

01/02/2017, 17:43 |

Corriere dello Sport vlereson shume lart merkaton dimerore te Interit me nje bote 7,5.

Pavarsisht ardhjes se Sainsbury, peshon shume perla Gagliardini. Pa harruar edhe zvogelimin e skuadres se bere nga Ausilio me largimet e Ranocchia, … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More