Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Marbella

Gazzetta – Gabigol, po shkohet drejt qendrimit ne merkaton e Janarit…

04/01/2017, 11:18 |

Festim e cfare festimi ai i Gabigol dje ne miqesoren e Interit pasi shenoi gol kunder Linense.

Nje tregues i qarte se sa e madhe eshte deshira e brazilianit qe te qendroje ne Milano dhe te … Read More

Sot ne oren 18:00 ndeshja e pare e Interit per 2017: Shans per Gabigol dhe jo vetem: ja formacioni!

03/01/2017, 11:51 |

Sot Interi do te jete e impenjuar ne trekendeshin e Cadice kunder Marbella, Linense (Segunda B spanjolle, e njejte me Lega Pro Italiane).

Ne fushe nuk do te jete Medel, akoma ne faze rekuperimi nga demtimi … Read More