Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Marcelino

Valencia, flet tranjeri Marcelino: “A do te rikthehet Cancelo? Per kete do ju pergjigjem vetem…”

11/05/2018, 17:10 |

Joao Cancelo ka muaj tashme qe eshte teme e nxehte ne Milanon zikalter. 

Qe prej ardhjes se tij tek Interi, ai ka bere qe tifozet te dashurohen pas tij, por edhe tranjeri Spalletti e vlereson shume ate.

Joao Cancelo, me … Read More

Marcelino ishte me te vertete shume afer pankines se Interit: Ja pse deshtoi gjithcka!

07/11/2016, 12:28 |

Ishte me te vertete nje fundjave e ndezur ajo qe dergoi Interit te zgjedhe Stefano Piolin per pankinen e Interit.

Avantazhi i ish-tranjerit te Lazios nisi ndermjet te shtunes ne darke dhe se dieles ne mengjes. … Read More

Inter, ja Pioli: Ndermjet dites se sotme ose te neserme zyrtarizimi. Ja detajet e kontrates…

07/11/2016, 10:43 |

Gjate mbasdites se djeshme, Stefano Pioli ka fituar duelin ndaj Marcelino Garca Toral dhe Gianfranco Zola, duke siguruar pozitat e tij si tranjer i ardhshem i Interit.

Gazzetta dello Sport flet per teknikun e ri te … Read More

Inter, del ne pah emri surprize ne keto minuta: Gianfranco Zola. Ja detajet…

05/11/2016, 13:59 |

Vazhdojne vleresimet ne shtepine Inter per zgjedhjen e teknikut te ri.

Drejtuesit zikalter po takojne ne keto momente Gianfranco Zola, i cili mund te jete zgjedhja surprize per pankinen e Interit. Suning eshte dakort me kandidaturen … Read More

Suning pas pak ne Appiano: Per tranjerin do te vendoset sebashku me Morattin dhe Thohir!

05/11/2016, 12:02 |

Marco Barzaghi, ne lidhje direkte me studiot e Premium Sport, qe nga hoteli ku po qendrojne drejtuesit e Suning, ka informuar tifozet zikalter per ate qe mund te ndodhe pas pak minutash.

“Mund te kete surpriza. … Read More

Inter, ja si do te ishte formacioni me tranjer Marcelinon. E zbulon Gazzetta…

05/11/2016, 11:43 |

Nga faqet e Gazzetta dello Sport vjen edhe nje lajm mbi taktiken qe do te perdorte ai qe me shume mundesi do te jete tranjeri i ri i Interit, spanjolli Marcelino.

Nje formacion shume … Read More

Gazzetta – Gara per pankinen: Pioli mbetet i pelqyeshem, Marcelino kerkon leter te bardhe. Hiddink…

05/11/2016, 11:11 |

“Audicionet per pankinen e Interit duket se jane reduktuar ne vetem dy emra: Stefano Pioli dhe Marcelino Garcia Toral, i cili ne oret e fundit ka kaluar ne pole position – edhe pse me nje distance te vogel … Read More