Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

Marco Andreolli

Ausilio: “Andreolli dashuron ngjyrat zikalter, eshte nje profesionist i vertete”

06/02/2015, 19:40 |

Piero Ausilio, ka folur per Marco Andreollin gjate programit te Inter Channel, Inter Nos, duke e pershkruar ate si nje djale mjaft te perkushtuar, punetor dhe te dashuruar me ngjyrat zikalter. Keto jane fjalet e tij:

“Marco eshte … Read More

Andreolli: “Kemi dhene gjithcka, me vjen keq per kundershtarin”

11/12/2014, 21:08 |

Flet pas perfundimit te ndeshjes per mikrofonat e Sportmediaset mbrojtesi italian Marco Andreolli. Keto jane fjalet e tij:

“Kemi dhene gjithcka dhe ka qene e rendesishme te akumulojme disa minuta ne kembe. Sonte kemi bere nje … Read More

Gazzetta – Inter, ne kete sezon jane tre te padukshem

17/04/2014, 15:25 |

Nje raport nga Gazzetta dello Sport per desaparecidos (te humburit, te zhdukurit) e Serie A 2013-2014. Tre lojtare qe jane zhdukur nga radaret jane edhe zikalter. “Midis shume lojtareve ne Serie A Interi ka tre lojtare te padukshem. McDonald Mariga eshte ne … Read More