Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

mario suarez

AS – Mario Suarez, sot Interi ne Madrid per te tentuar marveshjen…

22/01/2015, 18:18 |

Interi nuk dorezohet. Te pakten jo kaq lehte. Mario Suarez mbetet nje objektiv real i zikalterve.

Sipas asaj qe tregon AS, nje delegacion i Interit ka mberritur sot ne Madrid me qellimin qe te takoje drejtuesit … Read More

Rai – Problemi per Suarez tek Interi nuk eshte cmimi i kartonit, por nje tjeter…

22/01/2015, 0:32 |

Sipas asaj qe tregohet nga Rai Sport, Interi tashme i ka humbur shpresat tek blerja e Mario Suarez.

Por problemi, sipas tyre, nuk eshte tek shifra qe duhet paguar tek Atletico Madrid (oferte prej 9 milion … Read More

SKY – Suarez, Ausilio ne Spanje: zera te pakonfirmuar…

20/01/2015, 22:07 |

Te reja (apo ndoshta jo?) sa i perket Mario Suarez Mata.

Mesfushori i Atletico Madrid i pelqen shume Interit te Roberto Mancinit, edhe pse paraqitjet e fundit me fanellen e madrileneve me teknikun Diego Pablo Simeone qe … Read More

SKY – Inter, fillimisht shitjet pastaj do te kenaqet Mancini. Atletico…

19/01/2015, 20:05 |

Sic raporton Luca Marchetti per Sky Sport 24, Atletico eshte e gatshme te negocioj per Mario Suarez por vetem per nje shitje me titull perfundimtar, duke synuar keshtu te fitoj.

Interi para se te provoj sulmin per … Read More

Suarez, Inter shpejton: Ausilio shkon ne Spanje per te mbyllur. Per cmimin…

18/01/2015, 0:08 |

Piero Ausilio kerkon te shpejtoj per te gjetur perforcimin e duhur per mesfushen e Inter dhe shenjestron Madridin: sic zbulon Rai Sport, d.s zikalter do te fluturoj per ne Spanje per te kerkuar per te mbyllur tratativen me Atletico … Read More

Gazzetta: Inter ka zgjedhur Mario Suarez!

15/01/2015, 10:51 |

Gazzetta dello Sport shkruan se Interi ka bere zgjedhjen e saj per mesfushen zikalter: Mario Suarez.

Argjentinasi eshte zgjedhja e pare e Mancinit dhe zikaltrit kane vendosur qe te fillojne negociatat me klubin nga Madridi. Kontaktet … Read More

Inter, Atletico hapet per Suarez. Sa i perket Lucas Leiva…

15/01/2015, 0:03 |

Mario Suarez dhe Inter, tratative e gjalle.

Por, zikalterit fillimisht duan te punojne ne dalje: M’Vila dhe Khrin jane emrat me te perfolur per te lene Milanon. Sa i perket Suarez ka pasur nje hapje nga ana e Atletico, me klubin spanjoll te gatshem … Read More

Suarez, Inter i paraqet dy oferta te ndryshme Atletico Madridit: dejatet. Lucas Leiva…

13/01/2015, 0:05 |

Ashtu sic raporton Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24, Lucas Leiva deshiron qe te largohet nga Liverpool mirepo klubi anglez deshiron ta mbaj deri ne qershor. Nuk ka akoma baza per nje tratative konkrete me Interin.

Nderkohe, mbetet e … Read More

SKY – Inter afer me Mario Suarez: me Atleticon tratative e avancuar, flitet per…

10/01/2015, 12:54 |

Inter afrohet gjithmone e me shume me Mario Suarez.

Zikalterit ne fakt po negociojne me spanjollet qe kane gjykuar me interes oferten e Inter: huazim me obligim blerje, praktikisht nje shitje me titull perfundimtar vetem se parate … Read More

Gazzetta – Sa shume emra per mesfushen: Mancini shfleton listen…

10/01/2015, 10:55 |

Merr forme valsi i mesfushoreve tek Inter. Shume emra qe mund te plotesojne medianon zikalter.

I pari ne liste mbetet Lucas Leiva, mbi te cilin Rodgers po ngrit nje mur te pakalueshem. Me i bute pozicioni i … Read More

Inter-Atletico Madrid, tratative per Mario Suarez: te gjitha detajet…

09/01/2015, 23:26 |

Fillimisht erdhi Podolski, pastaj Shaqiri, po tani? Mario Suarez, Interi provon.

Klubi zikalter nuk ka te ndalur ne merkato, dhe ka pasur nje tratative me Atletico Madrid per Mario Suarez. Ne bisedimet per mesfushorin spanjoll Interi ka provuar te … Read More