Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

marotta

Marotta: “Icardi? Lojtar i shkelqyer, por transferimi te Juve eshte nje fantashkence. Cancelo…”

12/06/2018, 19:33 |

Gazetari italian, Marco Bellinazzo sot ka prezentuar librin e tij “Fundi i futbollit italian”.

Ne kete event ka qene i pranishem edhe Beppe Marotta, administrator i deleguar i Juventusit qe me kete rast ka folur edhe rreth merkatos.

Merkato … Read More

Marotta: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Ka mbetur vetem Interi?

16/01/2014, 23:12 |

Gjate dites mediat Italiane kane deklaruar se Inter dhe Juventus jane te interesuara per lojtarin e Real Madrid, Morata. Ai supozohet te kushtoje diku rreth 13 Milione euro dhe para pak minutash drejtori sportiv i Juventus, Beppe MarottaRead More