Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

martinez

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

20/03/2018, 21:38 |

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez,Read More

Lautaro Martinez konfirmon: “Pothuajse jam nje lojtar i Interit. Sapo te kthehem ne Argjentine…”

20/03/2018, 15:17 |

Ka ardhur grumbullimi i pare me kombetaren e tij per Lautaro Martinez, sulmues i Racing de Avalleneda dhe qe ne te ardhmen e tij ka Interin.

Talenti i ri argjentinas ka folur sot per mediat e vendit te tij per … Read More

Martinez-Inter, marreveshje e mbyllur: situata nuk ndryshon as me nje oferte prej 100 milionesh sepse…

18/03/2018, 0:13 |

Vijne te reja nga Argjentina per sa i perket Lautaro Martinez por kesaj radhe jane lajme te mira per tifozet zikalter.

Lajmi i pak oreve me pare per nje oferte formale te Borussia Dortmund ne drejtim te Lautaro Martinez qe … Read More

Bombe nga Argjentina – Lautaro Martinez, futet ne mes Dortmund: ne pjate oferte 40 milione dollare!

17/03/2018, 19:04 |

Nje bombe e vertete lajmi qe sjell portali argjentinas TYC Sports dhe qe raporton FcInterNews.it. 

Ja cfare shkruan TYC SPORTS:

Borussia Dortmund me sa duket ka vene ne pjate per Racing 40 milione dollare per te siguruar sherbimet e Lautaro … Read More

Transfermarkt – Sa eshte vlera e Lautaro Martinez? Eshte lojtari i dyte me i shtrenjte ne Ameriken Latine

14/03/2018, 15:24 |

Ne faqet e edicionit online te Fox Sports Brazil gjen hapsire nje klasifikim i vecante qe ve ne liste lojtaret me te shtrenjte te Kupes Libertadores.

Ky klasifikim eshte bazuar tek shifrat e sajtit te specializuar Transfermarkt.

Ne vendin e … Read More

Agjenti i Lautaro Martinez: “Ja sa i sigurt eshte kalimi i tij tek Interi dhe arsyet qe pranoi! Nese Icardi…”

13/03/2018, 12:21 |

Interi ka siguruar talentin me te madh te kampionatit argjentinas. Behet fjale per lojtarin e Racing, Lautaro Martinez.

Klubi zikalter ka arritur te djege konkurencen e shume klubeve europian dhe italian, duke siguruar keshtu sherbimet e sulmuesit te talentuar qe … Read More

Rolando Zarate, agj. Martinez: “Lautaro do te shkoje tek Interi per 24 mln. Transferimi do behet…”

08/03/2018, 16:01 |

Te tjera konfirmime per sa i perket transferimit qe nuk mund te mohohet me tashme: Lautaro Martinez tek Interi.

Kete gje, kesaj radhe e shpreh agjenti i lojtarit te Racing Avellaneda, Rolando Zarate, i cili eshte intervistuar per Tyc Sports … Read More

Merkato, Ausilio i papermbajtshem: jane gati 3 goditjet e Interit te 2018/2019. Suning deshiron…

08/03/2018, 12:42 |

Interi deshiron te vazhdoje perpara me Luciano Spallettin dhe nese ka dicka te sigurt ne te ardhmen zikalter, ai eshte emri i teknikut ne sezonin e ardhshem.

Kete gje e tregon Tuttosport, e cila shton se pikerisht per kete fakt, … Read More

Argjentina, ja lista e lojtareve te grumbulluar per ndeshjet me Italine dhe Spanjen. Icardi…

01/03/2018, 17:59 |

Sipas asaj qe tregon ESPN, tranjeri i Argjentines, Jorge Sampaoli ka vendosur listen e te grumbulluarve per dy miqesoret e radhes. Duket se nuk ka paqe per kapitenin zikalter me kombetaren.

Pas grumbullimeve pas nje mungese te gjate ne kombetare per … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Inter, sinergji me Jiangsu: Alex Teixeira, Ramires ose Martinez!

28/07/2016, 15:55 |

Ne rast se Interi do te kete te mbetur nje vend ekstrakomunitari te lire deri ne fund te merkatos, nuk perjashtohet ardhja e lojtareve nga Jiangsu Suning, klub binjak tashme i Interit ne Kine. 

Ne kete … Read More

Daily Express: Inter preferon Jackson Martinez në vend të Torres & Dzeko.

07/04/2014, 19:51 |

Torres nuk eshte me favoriti per sulmin e Interit, Jackson Martinez ka zene vendin e pare te preferuarit. Kjo eshte konfirmuar nga Daily Express e cila raporton se Inter mund te siguroje ate shume te parave nese shesin … Read More

Interi hidhet ne sulm per Martinez, per te arritur tek ai, gati shitja e…

17/03/2014, 14:16 |

Dalengadale po merr forme Interi i sezonit te ardhshem dhe po ai Inter qe mund te jete skuadra e trevjecarit te ardhshem qe do te kete si objektiv qe te hyje vazhdimisht ne tre vendet e para per … Read More