Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

martins

#110Inter – Mister Oba Oba

12/01/2018, 16:05 |

Nje adoleshent, me forcen fizike te nje demi dhe entuziazmin e nje femije kur feston. Keshtu prezantohet Obafemi Martins kur ben hapat e para ne futbollin e te medhenjve. Debutimin si titullar e ben ne Parma, kur sulmi … Read More

(VIDEO) Oba Oba Martins mund Thohir

04/07/2013, 18:18 |

Kishte edhe pak Inter ne sfiden e mengjesit te sotem mes Seattle Sounders dhe DC United. Nga nje ane Obafemi Martins, ne debutimin me Seattle, dhe nga ana tjeter skuadra ne pronesi te Erick Thohir, manjatit indonezian qe … Read More