Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

martusciello

Martusciello: “E ardhmja ime eshte te Interi. Ne merkato dicka duhet bere, e di qe Ausilio…”

18/06/2018, 19:40 |

Ndoshta emrin e tij nuk e keni degjuar shpesh, por nese Interi ka arritur ne Champions League kete sezon (dhe sidomos me nje mbrojtje super) atehere meritat jane edhe te Giovanni Martusciello.

Ish-trajneri i Empolit iu bashkua Spallettit ne stafin … Read More