Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

masuaku

Raiola ofron Kasamin? Jo, aspak e vertete. Ai dje i ofroi Auslios…

28/05/2015, 16:56 |

Dje u perfol se Raiola i kishte ofruar Interit lojtarin me origjine shqiptare te Olimpiakosit, Pajtim Kasami, por ky lajm duket se nuk eshte i vertete. Pjeserisht.

Pjeserisht sepse Raiola i ka ofruar Interit nje lojtar … Read More

Masuaku, Inter provon te avancoj. Zukanovic…

13/05/2015, 23:23 |

Vazhdojne lajmet sa i perket merkatos se ardhshme te Interit. Sic raporton Gazzetta TV ne versionin e saj online, zikalterit jane vene forte pas Ervin Zukanovic dhe Arthur Masuaku.

Per francezin Inter ka avancuar nje oferte qe perfshin para, … Read More

Inter i vendosur t’a rrembej Dybalan nga Juventus. Revolucion ne mbrojtje: Zukanovic eshte i bllokuar, kerkohet Masuaku…

30/04/2015, 20:23 |

Duke folur gjate ‘CalcioMarket’, program i dedikuar per merkaton ne valet e Gazzetta TV, Carlo Laudisa ka bere permbledhjen e merkatos se Inter, duke u fokusuar ne hyrje dhe dalje. Ja te rejat e fundit:

KAPITULLI … Read More

Takim mes Inter dhe Olympiakos: nga Kuzmanovic tek Roberto, te gjitha tratativat e mundshme

28/04/2015, 18:32 |

Nje takim, nje shkembim informacionesh qe ne te ardhmen mund te bej qe te nisin tratativa te verteta te merkatos.

Javen e kaluar dirigjentet e Inter kane pasur nje takim me drejtorin e zones teknike te … Read More

Inter, eshte gare ndermjet dy lojtareve ne merkato per krahun e majte: Ausilio po mediton!

04/12/2014, 0:22 |

Interi eshte ne kerkim te nje mbrojtesi per krahun e majte dhe sipas SportMediaset, zgjedhja mund te jete tek dy lojtare qe luajne jashte Italise: Aly Cisokho i cili luan tek Aston Villa, per te cilin kohet e … Read More

Dy blerje ne janar. Sulmi, ka nje balotazh. Idea Masuaku, ne mbrojtje…

10/11/2014, 18:17 |

Inter leviz ne merkaton e janarit. Sky raporton qe zikalterit jane pas nje sulmuesi dhe nje mbrojtesi, me Palacion jo ne top forme dhe vetem 3 sulmues perpara.

SULMI – Emrat jane ata te Borinit, qe ka … Read More