Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

mateo kovacic

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

18/03/2015, 11:12 |

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në … Read More

Cfare i kerkon Mancini Kovacic? Tekniku pret nga Kroati qe…

17/12/2014, 15:35 |

Nuk do te behet me shume mundesi nje sulmues qendre si Roberto Mancini, nuk eshte ne aftesite e lojtarit ky pozicion, por Kovacic mund te behet shume shpejt lideri i skuadres.

Kete gje kerkon tekniku zikalter, … Read More

Kovacic: “Nuk jemi favorite por besojme. Falenderojme ato qe kane shkruajtur historine, por tani eshte radha jone”

25/07/2014, 9:36 |

Inter gjendet ne SHBA, dhe eshte afer nje miqesoreje te rendesishme kunder Real Madrid. Per mikrofonat e Sky ka folur Mateo Kovacic: “Juve, Roma dhe Napoli ne leter jane me te forte se ne, por duhet te punojme … Read More

Kovacic: “Futbolli nuk eshte gjithcka, me pare familja dhe ndershmeria. Mos me kerkoni…”

11/06/2014, 15:15 |

Mateo Kovacic do te jete nje nder yjet e Boterorit te ardhshem. Mesfushori i Interit ka folur per veten ne nje interviste qe ka shkuar pertej futbollit: “Prinderit e mi jane mbeshtetja ime me e madhe, si gjithmone. Ata dhe … Read More

InterNazionali – Kovacic ne listen e 26 te grumbulluarve te Kovac

14/05/2014, 13:52 |

Ka ardhur me ne fund edhe lista e Niko Kovac. Sigurisht, midis mesfushoreve figuron edhe emri i interistit Mateo Kovacic.

Lista e plote:

Portiere: Stipe Pletikosa (Rostov), Danijel Subašić (Monaco), Dario Krešić (Lokomotiv Mosca).

Mbrojtes: Darijo Srna (Shakhtar … Read More

Ekipet e medha te Europes kerkojne Kovacic, Thohir thote jo. Ka nje menyre per ta mbajtur.

14/05/2014, 11:07 |

Gjysma e Europes kerkon Mateo Kovacic. Informacionet e fundit te merkatos flasin per Liverpoolin ne nje presing te forte ndaj kroatit. Perpara Reds-ave, kishte interesin e Borussia Dortmund, Manchester United dhe Arsenal. Por Erick Thohir ka refuzuar te … Read More