Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

Matteo

110Inter – Te ndjesh pasionin

25/12/2017, 13:03 |

Matteo eshte 21 vjec dhe eshte nje tifoz i madh zikalter. Prej 11 vitesh, sa here Interi luan ne shtepi, ngrihet, vishet, hip ne makine sebashku me babain Claudio dhe ben nje ore e gjysem rruge per te … Read More