Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

maurito

Icardi-Milan, hesapet jane akoma te hapura: ja sa gola ka shenuar kapiteni ne 2 ndeshjet e fundit!

03/03/2018, 16:41 |

Icardi eshte sulmuesi me i perfolur ne Serie A per shkak te aftesive te tij ne zonen e rreptesise, aftesi qe e kane bere te njohur ne te gjithe boten dhe qe e kane bere ta kerkojne skuadrat me te … Read More

GdS – Palacio dhe Icardi janë të vetmit që japin siguri.

16/03/2015, 13:45 |

Icardi “assist-man” dhe Palacio “goleador”: kanë ndryshuar rolet dhe jo vetëm dje në mbrëmje, për dy sulmuesit zikaltër. “Palacio në shtatë ndeshjet e fundit ka shënuar gjashtë gola (deri me 15 shkurt ishte i ndalur në kuotën e … Read More