Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mauro Icardi

Mauro Icardi, ndryshon gjithcka: Ja sa do te fitoje! Imazhi 50%-50%! Koha dhe detajet…

13/05/2015, 14:43 |

Mungojne shtate-dhjete per firmen e tij ne kontrate. Rinovimi i Icardit ne realitet po vonon te vije, por dje eshte zhvilluar nje takim i rendesishem ndermjet Interit, Wanda Nara (qe po e ndjek kete ceshtje vete ne radhe … Read More

Icardi për MP: “Rinovimi do të vij shpejtë, nënshkrimi shumë afër”

25/04/2015, 22:08 |

“Kemi lënë gjithcka në fushë. Që nga momenti që kemi hyrë brenda, jemi munduar ta bëjmë atë që na ka kërkuar trajneri, në pjesën e parë kemi bërë presion të lartë dhe e kemi gjetur golin. Edhe në … Read More

Icardi: “E ardhmja? Dua dhe duhet te qendroj tek Interi. Me duan ne Angli? Duhet te paguajne Interin per kete. Osvaldo e Balo…”

20/02/2015, 21:35 |

Mauro Icardi eshte intervistuar sonte ne ‘Canale 5’ duke prekur tema te shumta dhe duke iu pergjigjur pyetjeve te gazetarit. Kjo eshte intervista e tij:

E ARDHMJA – “Nese qendroj ne ngjyrat zikalter? Kam pese vjet kontrate ketu, … Read More

Sky – Icardi, rinovimi eshte afer. Por ne fund te sezonit me nje oferte te rendesishme…

12/02/2015, 22:14 |

Rinovimi i Icardit eshte ne nje pike te mire. E ka thene dje edhe Ausilio ( i cili ka shtuar se nuk ka ndonje nxitim per kontraten e lojtarit sepse ajo skadon ne 2018) e te njejten gje … Read More

Icardi: “Rinovimi perpara. Nuk kam festuar golat? E kam vendosur me agjentin. E duam Europa Leaguen”

12/02/2015, 20:50 |

Mauro Icardi ka qene protagonist ne nje interviste te leshuar per mikrofonat e Marco Barzaghi per Sportmediaset.

Sulmuesi ka pranuar qe mungesa e festimi pas dy golave kunder Palermos ka qene e vendosur ne tavoline se bashku … Read More

Sky – Emisaret e United dje ne Meazza per Icardin. Nese nuk ka festuar…

09/02/2015, 20:51 |

Po flitet per paqen e bere ndermjet Icardit dhe tifozeve zikalter, sepse dje disa prej tifozeve e kane takuar Icardin ne parkingun e Meazzes. Ai nuk ka gezuar pas golave te shenuar vete, kurse pas atij te Guarin … Read More

Icardi: “20 gola? Nese vijne topat. Dua nje karriere te madhe”

08/02/2015, 16:06 |

“Te bej 20 gola? Nese vijne topat mund te mendohem. Objektivat e radhes jane te vazhdoj keshtu dhe te bej nje karriere te madhe.”

Nuk ve limite Mauro Icardi, ne fushe por edhe jashte saj, pas numrave … Read More

SuperBomberi Icardi, hapave te Militos. Ne pritje te rinovimit.

15/01/2015, 11:48 |

Mauro Icardi, duke perfshire paraqitjen, golat dhe rinovimin. Argjentinasi eshte duke e vertetuar kete sezone se eshte shume i vlefshem, viti i pare qe eshte startues standard duke shenuar edhe 14 gola, 10 ne lige dhe 4 ne … Read More

Icardi: “Lazio eshte nje kundershtar direkt. Duhet te bejme mire per vendin e trete…”

19/12/2014, 15:18 |

Edhe Mauro Icardi ka folur per mikrofonat e SportMediaset pas Marco Fassones dhe Andrea Ranocchias.

Ai pergjithesisht ka folur per ndeshjen e ardhshme ndaj Lazios. Ja fjalet e tij: “Nuk flasim per vendin e trete me. … Read More

Icardi Bad Boy? Mos beni shaka. Nuk ben jete nate, vjen nje ore para ne Appiano dhe…

18/10/2014, 12:44 |

Per muaj e muaj e kane krahasuar me te pakrahasueshmin, me Mario Balotellin qe per sjellje pertej normales i ka pasur me qindra. Mauro Icardi nderkohe, ka pesuar vetem pasionin e tij per rrjetet sociale permes se cilave … Read More