Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Mauro

Icardi: “110 milione klauzola ime? Jane pak. Por jam penduar shume per dicka: ajo…”

20/03/2018, 13:08 |

Maurito flet per shume gjera rreth jetes se tij por mbi te gjitha per Interin ne intervisten e tij per Revista Undici.

“E kam thene edhe kohe me pare. Une jam Interist qe kur kam qene femije sepse luaja ne … Read More

GdS – Icardi më i kompletuar dhe më pak golashënues: numrat flasin qartë. Por Mancini tani po mendon.

24/03/2015, 11:33 |

Më mirë si më parë, kur ishte i futur në zonën e 16 metërshit kundërshtar dhe i gatshëm për ta goditur topin e parë që i vije në këmbë, mirëpo tashmë, ka dialog me bashkëlojtarët, luan për skuadrën, … Read More

Rishikim, Sampdoria – Inter: Jashtë apo brenda. Mancini ndoshta e ka mundësinë e fundit për Evropën. Shaqiri është, por edhe Brozovic.

22/03/2015, 10:30 |

Jashtë Europa League, jashtë Kupës së Italisë dhe një distancë e konsiderueshme nga vendi i tretë. Interit nuk i mbetet asgjë tjetër pos të tentoj ta përmbyll pozitivisht këtë sezon dhe të mundohet ta arrijë vendin e gjashtë, … Read More

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

18/03/2015, 11:12 |

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në … Read More

Moratti: “Wolfsburgu nuk na frikëson, fundamentalë Palacio-Icardi dhe tifozët. Besoj! Mancini, Guarin dhe Shaq…”

17/03/2015, 10:43 |

Kthehet të flasë Massimo Moratti dhe e bën për Gazzetta dello Sport, duke e bërë të ditur dëshirën për të përmbysur rezultatin 3-1 në shtëpinë e Wolfsburgut. Një përmbysje është e mundshme, sipas ish-pronarit zikaltër.

“Interi mund ta … Read More

GdS – Palacio dhe Icardi janë të vetmit që japin siguri.

16/03/2015, 13:45 |

Icardi “assist-man” dhe Palacio “goleador”: kanë ndryshuar rolet dhe jo vetëm dje në mbrëmje, për dy sulmuesit zikaltër. “Palacio në shtatë ndeshjet e fundit ka shënuar gjashtë gola (deri me 15 shkurt ishte i ndalur në kuotën e … Read More

Icardi, është gjithcka gati për kontratën deri në 2019, po diskutohet për detajet. Dhe e ka kuptuar që me Mancinin…

10/03/2015, 9:13 |

Mauro Icardi në mes të golave dhe ripërtrirjes së kontratës. Bomberi argjentinas nuk shpenzon shumë fjalë, as brenda e as jashtë fushës. Ka limituar deri në minimum përdorimin e rrjeteve social-network, edhe pse ndonjëri si Tata Martino nuk është … Read More

Mauro Icardi zyrtarisht lojtar i Interit!

09/07/2013, 18:59 |

Sulmuesi Argjentinas nënshkruan me Interin, por do të jetë në bashkëpronësi me Sampdorian. Ai do të prezentohet në konferencën për shtyp në Pinzolo.

Mauro Icardi tani është zyrtarisht lojtar i Interit.

Sulmuesi 20 vjeçar … Read More