Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mazinho

Rafinha-Inter, Mazinho takon Barcelonen: ja per cfare do te flitet!

04/05/2018, 13:23 |

E ardhmja e Rafinha Alcantara do te percaktohet se shpejti.

Mazinho, babai dhe perfaqesuesi i lojtarit, do te takoj pergjegjesit e pjeses sportive te Barcelones per te folur rreth synimeve te klubit katalan.

Per sot – zbulon edicioni online … Read More

Flet babai i Rafinhes: “Djali im shume i lumtur tek Interi. E ardhmja varet nga Interi dhe nga…”

02/05/2018, 17:21 |

Ai eshte nje nga surprizat me te bukura te merkatos se Interit.

Kishte shume kohe qe Interi nuk bente nje goditje te duhur ne merkaton e janarit por braziliani ka  treguar potencialin e tij te plote ne Serie A duke … Read More