Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mazzoleni

Udinese-Inter: arbitron Mazzoleni. Nderkohe Orsato denohet nga federata me…

03/05/2018, 15:41 |

Do te jete Paolo Mazzoleni ai qe do te drejtoj Udinese-Inter, ndeshje ne program per te dielen nga ora 12:30.

Arbitri bergamask do te asistohet nga Giallatini dhe Costanzo ndersa ne VAR do te jete Piero Giacomelli. Asistent i VAR … Read More

Inter: ne ndeshjen e sotme arbitron Mazzoleni! Zikalterit kryqezojne gishtat sepse…

21/12/2016, 10:49 |

Inter-Lazio, e darkes se sotme, do te arbitrohet nga Paolo Mazzoleni.

Eh mire, per zikalterit kjo nuk do te thote optimizem. Me te, Interi i ka humbur 4 ndeshjet e fundit, perfshire edhe ate ndaj Lazios … Read More