Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

mbia

Sky – Mbia eshte larg, kerkesa ekonomike shume te larta: Ai do 3 milion euro ne sezon plus…

24/06/2014, 16:00 |

Stephan Mbia largohet nga Interi dhe me shume mundesi pergjithmone.

Gjithcka eshte e lidhur me aspektin ekonomik, sepse eshte pikerisht ceshtja e “lekeve” qe komplikon gjithcka dhe ve nje barriere gjigande ndermjet dy paleve. Lojtari … Read More

M’Vila eshte shume afer, nderkohe per marveshjen per Mbia mungon…

23/06/2014, 15:53 |

Nderkohe qe mesfushori francez Yann M’Vila duket tashme vetem nje hap larg Interit, per Stephane Mbia duhet punuar ende shume.

Duhet punuar mbi te gjitha per te bindur vete lojtarin, sepse ai vete e ka deklaruar … Read More

SKY – M’Vila eshte ne Milano po nuk takon Interin. Nderkohe Jovetic dhe te tjeret…

18/06/2014, 11:40 |

Nuk do te flase me Interin dhe nuk do te beje vizitat mjekesore sot. Inter nuk do e takoje M’Vila, sipas Sky Sport, sepse me pare duhet te takohet me Rubin Kazan, per te folur per te drejten … Read More