Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mendes

Merkato, Inter peshkon ne France: ne qershor takim per mesfushorin brazilian te…

15/05/2018, 23:08 |

Inter kthen vemendjen tek Thiago Mendes.

Sipas portalit francez Le 10 Sport, klubi zikalter, pasi ka provuar ne menyre konkrete ne merkaton e dimrit tani do te provoj serish per mesfushorin brazilian.

Por kete here Interi, qe do te … Read More

Inter, per Cancelon ke nje armik me shume: agjenti Mendes po punon kunder zikalterve. United ne Angli…

12/04/2018, 11:58 |

Nese gjithcka do te vertetohej, atehere lajmet e sotme per Interin nuk do te ishin aspak te mira. 

Behet fjale per te ardhmen e Joao Cancelo.

Raportet e Interit dhe Valencias ne keto momente nuk jane me te mirate mundshme.

Read More