Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

merkato

Corriere dello Sport – Plusvalencat ok dhe lojtaret big qendrojne: Inter, nje kryeveper! Vitin tjeter…

30/06/2018, 12:58 |

Plusvalencat jane kompletuar dhe 45 milionet per te kenaqur UEFA-ne jane arritur.

Gardini, Ausilio dhe krahu i tij i djathte Baccin, kane qene autore te nje kryevepre te vertete duke arritur plusvalencat pa prekur lojtaret e rendesishem.

Po flasim … Read More

Inter, po kerkoje mbrojtes krahu? Emri i pare eshte Florenzi, alternativa e tij eshte…

28/06/2018, 23:54 |

Pasi qe ka mirepritur Nainggolan sot me nje konference per shtyp, Interi po punon per goditjen e ardhshme ne merkato.

Ne vecanti, njerezit e merkatos zikalter jane aktiv per te arritur te nje mbrojtes i krahut te djathte dhe sic … Read More

Inter, eshte e kryer per Politanon: lojtari neser ne Milano! Te shtunen vizitat mjeksore dhe…

28/06/2018, 23:32 |

Interi dhe Sassuolo kane arritur marreveshje per Matteo Politanon.

Kete raporton eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio qe permes sajtit te tij tregon se si sulmuesi italian se shpejti do te behet nje lojtar i ri i Interit.

Politano … Read More

Merkato, Bastoni nenshkruan me Interin por jo vetem: te zikalterit vjen edhe…

28/06/2018, 22:58 |

Alessandro Bastoni tashme eshte nje lojtar i Interit.

Mbrojtesi i ri sot ka nenshkruar kontraten e tij me Interin dhe eshte transferuar ne Milano nga Atalanta.

Djaloshi eshte intervistuar nga SportItalia pas nenshkrimit te kontrates duke shprehur lumturine por … Read More

Sport Mediaset – Inter pas Vrsaljko, Atletico Madrid kerkon 20 milione. Zikalterit…

28/06/2018, 19:34 |

Interi qe kerkon Sime Vrsaljkon nga Atletico Madrid per krahun e djathte te mbrojtjes tashme nuk eshte nje lajm i ri.

Dje gjate mbremjes eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio tha qe Piero Ausilio e ka kerkuar edhe zyrtarisht mbrojtesin … Read More

Politano drejt Interit, agjenti: “Duam te mbyllim shpejt, lojtari do te ishte i lumtur”. Vizitat mjeksore…

28/06/2018, 18:28 |

Hap pas hapi Matteo Politano afrohet te Interi.

Jane ore shume te nxehta per transferimin e lojtarit te Sassuolos nen urdherat e Luciano Spallettit ne maxi-operacionin qe Piero Ausilio po negocion me klubin emilian.

Dhe pak me pare nje … Read More

Pedulla: “Florenzi ka tashme oferten e pare nga Interi: ja shifrat! Zikalterit te gatshem per…”

28/06/2018, 0:27 |

Jo vetem Sime Vrsaljko.

Duket se ne listen e Piero Ausilios per te perforcuar krahun e djathte te Interit eshte edhe nje emer tjeter.

Ai i Alessandro Florenzit. Sot ne zyrat e Interit ne fakt ka pasur nje takim … Read More

Di Marzio: “Ausilio takon Atl. Madrid, Interi kerkon Vrsaljkon: ja oferta! Do te kete nje…”

28/06/2018, 0:06 |

Merkato e Interit nuk ndalet.

Klubi zikalter eshte duke menduar per Sime Vrsaljkon si perforcim pre krahun e djathte te mbrojtjes.

Dhe keshtu Interi e ka kerkuar edhe zyrtarisht mbrojtesin kroat nga Atletico Madrid. Piero Ausilio ka pasur nje … Read More

Sky – Merkato, tratative mes Inter dhe Parma: Biabiany e Dimarco drejt shitjes

27/06/2018, 23:49 |

Interi dhe Parma duket se kane nisur nje tratative merkatoje. 

Emilianet qe sapo jane rikthyer ne Serie A jane ne kerkim te lojtareve te duhur per te perfocuar ekipin e tyre.

Dhe dy prej tyre duket se i kane … Read More

Inter, risi ne marreveshjen per Politano: detajet. Sulmuesi i Sassuolos nuk perjashton…

27/06/2018, 21:49 |

Interi deshiron Politanon dhe shpejton per rinovimin e Vecinos.

Ne marreveshjen per sulmuesin italian te Sassuolos tani mund te futet sulmuesi danez i Interit, Jens Odgaard.

Ne oret e fundit jane shpeshtuar kontaktet mes dy klubeve dhe ardhja e … Read More

Lucci: “Inter, kemi folur per Vecinon: ja pozicioni i klubit zikalter. Suso e lojtare tjere? Kemi…”

27/06/2018, 20:34 |

Pak me pare iu njoftuam se agjenti Alessandro Lucci eshte ne zyrat e klubit.

Agjenti italian ka nen kujdesin e tij lojtare te ndryshem, nga ata qe luajne te Interi sic eshte rasti i Vecinos por edhe lojtare qe i … Read More

Inter-Politano, drejt huazimit me te drejte blerje: ja shifrat! Duhet miratimi i Squinzit dhe…

27/06/2018, 18:26 |

Dje zyrtarizimi i Radja Nainggolan kurse sot pasdite nenshkrimi i Alessandro Bastoni qe vjen nga Atalanta.

Interi pergaditet keshtu qe te pres me ne fund mbrojtesin e ditelindjes 1999 qe ishte bllokuar ne sezonin e kaluar.

Bastoni do te … Read More

Di Marzio – Merkato, Interi nuk di te ndalet me: Politano shume afer! Malcom…

26/06/2018, 23:25 |

Matteo Politano eshte drejt transferimit te Inter.

Sulmuesi italian i Sassuolos duket se do te jete transferimi i radhes te zikalterit, te pakten keshtu raporton Sky Sport.

Kanali satelitor italian thote se tashme ka nje marreveshje baze me Sassuolon … Read More

SportItalia – Florenzi-Roma, nuk ka akord per rinovimin. Interi vezhgon situaten dhe ne rast se…

26/06/2018, 23:11 |

Duke pare se cfare perfaqeson lojtari, atehere vullneti i te dy paleve eshte qe te arrihet sa me pare te nje marreveshje qe mund te kenaq te dy palet. Por asgje nuk eshte e sigurt.

Po flasim per situaten e … Read More