Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Miangue

“Do te me kishte pelqyer te luaja tek Interi, por nuk besuan tek une. Frank De Boer ishte…”

20/04/2018, 22:04 |

Ai u kthye per here te pare si kundershtar ne San Siron ku debutoi ne futbollin e te medhenjve.

Tashme Senna Miangue luan per Cagliarin, dhe ne Meazza erdhi si kundershtar te marten qe kaloi.

Miangue eshte nje lojtar qe … Read More

Inter zvogelon skuadren: pas Miangue-Cagliari gati edhe 4 largime te tjera? Ja te gjithe skenaret!

25/01/2017, 10:54 |

Merr jete keshtu merkato e Interit, kesaj radhe ajo ne dalje.

Miangue per shembull tashme eshte i Cagliarit dhe sot do te zyrtarizohet huazimi me te drejte blerje dhe riblerje. Tashme, drejtori sportiv Ausilio po provon qe te mbylle edhe … Read More

Gazzetta – Gnoukouri dhe Yao tek Palermo. Miangue-Cagliari, marreveshja behet ne 2-3 dite. Ranocchia…

23/01/2017, 17:53 |

Pas Jovetic dhe Melo, Interi ka nje projekt per largimin edhe te Gnoukouri dhe Yao.

Klubi zikalter – sipas asaj qe shkruan ne faqet e saj Gazzetta dello Sport – tashme ka nje marreveshje me Palermon … Read More

Santon-Espanyol, Miangue-Cagliari: Interi po mendon per Rodriguez qe ne janar? Ranocchia…

19/01/2017, 12:25 |

Mund te kete te reja per sa i perket te ardhmes se afer te Santon. Mbrojtesi i krahut po kerkohet me ngulm nga Espanyol, skuader e cila kohe me pare mori Coutinhon ne huazim.

Nese SantonRead More

Inter: fillon nga sot operacioni ‘shitje’. Ranocchia shkon ne Premier? Biabia dhe Gnou…

18/01/2017, 12:39 |

Pas ardhjes se Gagliardinit, ne shtepine Inter, merkato per sa i perket hyrjeve pothuajse eshte zyrtarisht e mbyllur.

Mungojne ende 13 dite nga fundi i merkato por nuk duket sikur klubi zikalter ka si qellim te … Read More

Gazzetta – Miangue-Cagliari, dje takim me Gulini. Ne fillim te javes qe vjen pritet qe…

14/01/2017, 11:51 |

Sulm i mirefillte nga Cagliari per Senna Miangue.

Nje diskutim qe ka filluar prej javesh por qe me ne fund po vjen ne fazen me te rendesishme. Sic nenvizon Gazzetta dello Sport, pas diskutimeve ndermjet agjentit … Read More

Gazzetta – Shitjet: Ja pese lojtaret qe do te largohen nga Interi kete merkato dimri!

06/01/2017, 12:24 |

Jovetic tashme eshte me nje kembe jashte Interit nderse Gnoukouri ka ende dyshime per Crotonen, por jo vetem kaq: jane shume lojtare zikalter gati per tu nisur e pothuajse te gjithe ne mbrojtje. 

Kete gje e … Read More

Merkato – Ne dalje edhe Miangue: mbi te 4 skuadra te Serie A, i pelqen edhe Sassuolos…

15/12/2016, 17:58 |

Kur eshte therritur ai gjithmone ka qene i gatshem, ose me sakte, Senna Miangue qe ka debutuar me Frank De Boer, e ne fushe ka dhene gjithmone prova shume te mira te talentit qe disponon.

Mbrojtesi … Read More

Interi po zhvillon një skuadër të re. Trajneri de Boer…

28/09/2016, 13:24 |

Lëvizjet në merkato në Itali kryesisht po bëhen duke kërkuar të rinj me perspektivë, vecanërisht Interi i de Boer. Jo vetëm trajneri holandez po u beson lojtarëve si Miangue, Gnoukouri por ka edhe një lojtar, Icardin, i cili … Read More

Gazzetta – De Boer i jep pak pushim Icardit, Medel dhe Persici. Gnoukouri dhe Miangue nga 1’…

28/09/2016, 9:27 |

Frank De Boer duket se i ka idete e qarte ne prag te transfertes se neserme ne Republiken Ceke.

Kunder Sparta Prages, tekniku hollandez do te beje nje turnover te vogel dhe te nevojshem sepse djemte … Read More

Miangue: “Zevendesimi me Palermon nje ‘shock’, por ka shkuar gjithcka mire. De Boer beson te une dhe…”

06/09/2016, 23:41 |

“Jam transferuar ne Itali kur isha i vogel pa pridenrit e mi, per mua ka qene shume e veshtire, por kam mesuar shume”.

Keshtu flet Senna Miangue qe per mikrofonat e HLN.be komenton edhe debutimin ne Serie … Read More