Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

Milano

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin

17/05/2017, 10:45 |

Interi vazhdon te shtyje per Patrik Schick, gjithmone me nje sy hapur nga Juventusi qe po pret momentin e duhur per te nderhyre ne tratative.

“Ferrero eshte i orientuar te favorizoje klubin zikalter, qe eshte teper … Read More

Derby i Milanos nuk ka te krahasuar ne Europe: Eshte i vetmi…

19/11/2016, 12:29 |

Ne Europe, derby i Milanos, mbizoteron per shume arsye: e para, eshte i vetmi ndermjet dy skuadrave qe kane fituar Champions dhe Kupen e Kampioneve, dhe nuk njeh ndasi per shkak te tifozerise.

Meazza eshte i … Read More

Derby, Pioli ka vendosur per 10 titullare nga 11. Ka vetem nje dyshim per formacionin…

16/11/2016, 12:29 |

Hiq ndonje te papritur te minutave te fundit, duket se Pioli ka vendosur gjithcka mbi formacionin dhe titullaret, edhe pse mungojne 4 dite tashme nga Derby i Milanos. 

Sipas Corriere dello Sport, Stefano Pioli ka vetem … Read More

Gazzetta – Stadiumi, Zhang-Sala: Projekti Inter prej 150 milione eurosh!

30/06/2016, 9:55 |

Delegacioni Suning, me ne krye Zhang Jindong eshte larguar sot nga Milano, po ashtu edhe si Erick Thohir.

“Dje ka pasur nje takim me kryebashkiakun Beppe Sala dhe ka sherbyer per njohjen reciproke te tyre – … Read More

Bluza e pare e Interit e dyta me e bukura ne Bote! Kush e kishte menduar?

08/08/2014, 18:25 |

E kujt do i shkonte ne mendje? Pikerisht bluza te cilen Interistat e pane me dyshim, dhe pakenaqesi ne fillim, do te pelqehej kaq shume… Tashme pothuajse te gjithe e dashurojne dhe duan ta blejne…

Per … Read More