Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

milito

16 dite dhe makina zikalter niset. Milito dhe amerikano-jugoret…

21/06/2013, 10:58 |

Mungojne pak a shume edhe 2 jave dhe pastaj do te nise aventura zikalter e Interit te Mazzarrit. E gjithe skuadra eshte grumbulluar per te hene ne 8 korrik ne Pinetina, ku per dy dite do te behet … Read More

Milito mbush 34: “Cfare pasioni ne Itali. Chiellini…”

12/06/2013, 12:35 |

Ne diten e ditelindjes te 34 vjen nje homazh per Diego Militon, i cili eshte intervistuar nga websiti zyrtar i UEFA. Prici ka rikujtuar epokat e karrieres se tij, qe nga debutimi ne Argjentine deri ne ardhjen ne … Read More

VIDEO – Gezuar ditelindjen Princ! Ja 5 golat me te bukur te Diego Militos…

12/06/2013, 0:40 |

Sot Diego Alberto Milito, i njohur ndryshe si Princi i Milanos nga tifozet e Interit dhe jo vetem, ka ditelindjen dhe mbush plot 34 vjec! Te gjithe zikalterit ne rrjetet sociale po e urojne ate, dhe po e … Read More

Kush do te shoqeroje Icardin dhe Militon ne qender te sulmit…

01/06/2013, 17:58 |

Përveç Mauro Icardit nga Sampdoria, i cili pritet të jetë pasardhësi i Diego Militos, Mazzarri dëshiron të perforcoje edhe më shumë sulmin duke transferuar një sulmues në të cilin mund të mbeshtetet koh pas kohe. Në media flitet që dy emra … Read More

Sky – Ka mundesi qe te kete dhe nje goditje ne sulm. Milito…

30/05/2013, 21:02 |

Sipas asaj qe i referohet Sky, Diego Milito do te qendroj per nje kohe te gjate jashte planeve te Interit. Sulmuesi argjentinas nuk rekuperohet dot shpejt dhe keshtu qe me shume mundesi mund te kemi dhe nje goditje … Read More