Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

miranda

Dy viganë evropianë të interesuar për Mirandan por Interi e ka caktuar cmimin dhe dëshiron…

27/02/2016, 19:46 |

Sic raporton Alfredo Pedulla, Interi nuk dëshiron ta largojë Mirandan, por e marrin në konsideratë edhe faktin që braziliani së shpejti do të jetë 32 vjecar dhe është mirë që t’i caktohet një cmim tërheqës. Ky cmim, i caktuar nga … Read More

Bayern Munich ne tribune te shtunen qe kaloi: i vezhguari kryesor Miranda

24/02/2016, 13:41 |

Jo vetem Mourinho dhe Ronaldo ishin prezent te shtunen ne darke ne San Siro, por edhe Bayern Munich i perfaqesuar nga drejtori teknik i tyre Reschke.

Sipas asaj qe zbulon Goal.com, ai ka vezhguar brazilianin Miranda, … Read More

La Stampa – Mourinho ne Meazza, syte e United nga Miranda dhe Icardi

19/02/2016, 14:06 |

Nje rikthim jo si turist. Jose Murinho do te jete ne San Siro per te ndjekur nga afer dy futbolliste te cilet ka si synim ti mare me vete te Manchester United sezonin e ardhshem. Sipas se perditshmes … Read More

Ronaldo: “Interi ne zemren time. Ketu si dirigjent? Nuk e perjashtoj. Dua te perqafoj serish Morattin. Miranda…”

18/02/2016, 19:18 |

I intervistuar nga Calciomercato.com, Luis Nazario de Lima, i njohur per te si gjithe si Ronaldo ka analizuar disa tematika lidhur me boten zikalter, duke hapur mundesine qe nje dite te jete edhe dirigjent zikalter. Keto jane fjalet e Fenomenit: