Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

mirante

Corriere dello Sport – Alvarez, Inter i blinduar: nje dokument ne FIFA. Ultimatum per Carrizon…

23/05/2015, 11:08 |

Ka pak dyshime. Edhe pse shtypi anglez ka filluar te shpik klauzola qe nuk ekzistojne. Sa i perket blerjes se Alvarez nga ana e Sunderland, Inter ndihet i blinduar nga nje dokument qe ka ne pronesi dhe eshte depozituar … Read More

Handa ne dyshim, United ne pole. Eshte idea Perin per porten zikalter, Mirante portier i dyte…

21/05/2015, 21:34 |

Portat e hapura ne shtepine e Inter, merkato zikalter e portiereve ndezet.

Kapitulli hapet me me rolin e titullarit, Samir Handanovic, pozita e te cilit mbetet ne dyshim, ndonese ka pasur takime mes Ausilios dhe Pastorellos (agjenti i lojtarit) ku eshte … Read More