Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Moriero

Moriero: “Sonte fiton Interi, Spalletti di t’i pregadit ndeshjet. Ceccarini? Me ka bere te…”

28/04/2018, 14:19 |

“Ronaldo-Iuliano? Ishte penallti, jam i bindur sic eshte pjesa me e madhe e njerzve”.

“Kam lexuar qe arbitri Ceccarini ka thene qe nuk ishte penallti por faull ne favor te Iulianos. Kjo gje me ka bere te zemerohem akoma me … Read More

#110Inter – “Sciuscia” Francesco Moriero, lustruesi i këpucëve

06/02/2018, 17:35 |

Marrëveshja më e mirë e merkatos në historinë e Interit, ose pothuajse më e mira. Francesco Moriero erdhi tek zikaltërit pothuajse rastësisht, dhe shuma e transferimit ishte qesharake: një milionë. Por kujdes: po flasim për monedhën e vjetër: një milion … Read More