Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

motta

Motta: “Tripleta? Mourinho dhe Eto’o, ju tregoj piken e ktheses: nje dite ne stervitje…”

08/05/2018, 20:26 |

Thiago Motta do te largohet nga futbolli ne fund te sezonit.

Ish-mesfushori i Interit te Tripletes ka dhene nje interviste te gjate per Gazzetta dello Sport duke pershkruar karrieren e tij me disa tregime interesante.

Nje prej tyre eshte … Read More

CdS – Po punohet për Thiago Mottan, kontratë dyvjecare

04/05/2015, 10:02 |

E përditshmja Corriere dello Sport nuk ka dyshime: Inter është gjithmonë e më afër rikthimit të Thiago Mottas, mesfushori italo-brazilian që për momentin është i angazhuar tek skuadra e Paris Saint-Germain. Thuhet se, klubi zikaltër tashmë ka filluar … Read More

Gazzetta – Sa shume emra per mesfushen: Mancini shfleton listen…

10/01/2015, 10:55 |

Merr forme valsi i mesfushoreve tek Inter. Shume emra qe mund te plotesojne medianon zikalter.

I pari ne liste mbetet Lucas Leiva, mbi te cilin Rodgers po ngrit nje mur te pakalueshem. Me i bute pozicioni i … Read More