Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Mou

Julio Cesar: “Tek Interi per Adrianon. Cfare sherri me Mourinhon, njehere i thashe…”

21/02/2018, 15:10 |

Julio Cesar ne nje interviste rikthehet tek eksperienca e tij tek Interi dhe tek koha ku si tranjer ka pasur The Special One.

Ne 2005, Julio Cesar u largua nga Flamengo per te zbarkuar ne Europe. Etapa e pare ishte … Read More