Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

moyes

Daily Mail: Moyes deshiron Nagatomon

16/01/2014, 22:57 |

Gazeta angleze Daily Mail raporton sot se treneri i Manchester United, David Moyes, eshte gati qe te filloje te shpenzoje para ne lojtare te rinj. Moyes deshiron qe t’i forcoje krahet e ekipit dhe zgjedhja e pare e … Read More

Corriere – Eshte Hernandez, por Walter Mazzarri pret Lavezzin.

14/12/2013, 13:30 |

Per Fredy Guarin, edhe M.United e ka seriozisht. Davis Moyes ka hedhur ne tratative Javier Hernandez, duke propozuar nje shkembim koke me koke. Sipas Corriere dello Sport, Interi po reflekton, edhe pse objektivi i Mazzarrit qendron gjithmone Lavezzi. … Read More

Guardian – Moyes i interesuar per Guarin: gati 15 milion sterlina.

12/12/2013, 12:54 |

Behet gjithmone e me reale interesimi i klubeve te medha per mesfushorin kolumbian, mbas interesimit te Barcelones, tashme ka shprehur interes edhe Manchester United. Sipas gazetes angleze Guardian, David Moyes ka derguar emisare ne Itali per te diskutuar … Read More