Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

MusicShow

InterChannel – 10 kenget e preferuara te Shaqirit? Sigurisht qe nuk mungojne ato Shqiptare…

25/02/2015, 22:08 |

Xherdan Shaqiri, lojtari i perfaqesues Zviceriane por me Kombesi Shqiptare, ka qene i ftuar sot tek InterChannel, dhe ka folur per kenget e preferuara te tij, ku natyrisht nuk kane munguar ato Shqiptare.

Ai është i … Read More