Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

M’Vila

Kush e ka bere merkaton? 3 te dashur nga Mazzarri, 2 te pranuar. Kostot? Nga 94 ne 4 milione…

06/10/2014, 18:59 |

Manuele Baiocchini ne studiot e SkySport24 ka folur per blerjet e fundit te Inter. Ekipi i sezonit te kaluar – sipas gazetarit – nuk ka qene shume e studiuar nga tekniku dhe kete ai ka kontribuar me shume … Read More

Sot Mazzarri i beson M’Viles: Njeriut te Kupes! Ne Kiev ai humbi nje dhemb…

02/10/2014, 13:26 |

Eshte nje pritje e madhe nga bota zikalter per te pare Interin: Te gjithe deshirojne te shikojne kushtet psikofizike te zikalterve pas humbes se tmerrshme ndaj Cagliarit te dielen e kaluar.

Mazzarri ne kete rast do … Read More

Gazzetta – Interi titullar? Vetem njeri ndermjet Medel dhe M’Vila. Kush rrezikon me shume?

18/08/2014, 13:54 |

Interi po pergatitet per ndeshjen e pare zyrtare te sezonit te ri dhe deshiron qe te paraqitet sa me mire per fillimin e kampionatit Italian me 31 Gusht.

Kunder Stjarnan dhe me shume mundesi edhe kunder Torinos, nuk do te … Read More

M’Vila: “Cambiasso i madh, me mire te mos bejme krahasime. Dua Champions League”

19/07/2014, 17:16 |

Yann M’Vila eshte ndalur perpara Sky pas prezantimit: “Cfare ka ndodhur ne keto vitet e fundit? Ka qene nje periudhe disi e trazuar, kam bere ndonje budallallek jashte fushe qe me ka larguar nga futbolli. Perse kam zgjedhur … Read More

PREZANTIMI – M’Vila: “Vendin e 3° dhe te bind WM. Oferta te larta nga Rusia, por ne Milano per projektin.”

19/07/2014, 15:30 |

Eshte dita e tij. Pas nje tratative rraskapitese eshte bere me ne fund lojtar i ri i Interit, duke refuzuar oferta shume terheqese ne aspektin ekonomik. Se bashlku me lojtarin ne sallen e konferences ne Pinzolo eshte edhe Piero Ausilio. … Read More

M’Vila: “Shpresoj qe te bej nje sezon te madh. Deshiroj qe me Interin…”

16/07/2014, 15:19 |

Fjalet e pare si Interist per Yann M’Vila i cili eshte ndaluar pas stervitjes te thote disa fjale per Inter Channel.

Ja cfare ka thene ai: “Deshiroj te pershendes te gjithe tifozet e Interit dhe dua … Read More

ZYRTARE – Hamebus M’Vila: Eshte lojtar i Interit. Prezantimi do te behet…

15/07/2014, 22:29 |

“Tashme eshte zyrtare. Yann M’Vila eshte nje lojtar i Interit. Lojtari do te prezantohet te shtunen ne zyren per shtyp te Interit ne Pinzolo”.

Me keto fjale ne accountin zyrtar te Interit ne Twitter jepet zyrtarizimi … Read More

GdS – M’Vila-Inter, tani eshte e kryer: vjen firma

15/07/2014, 12:16 |

Yann M’Vila, me ne fund tek Inter. Konfirmimi vjen edhe nga Gazzetta dello Sport qe shpjegon:

“Deri mbremjen e kaluar dirigjentet e Interit ishin pesimist sa i perket ardhjes se firmes nga Rubin Kazan, por perkunder … Read More

Agjenti i M’Vila: “Jam optimist per diten e neserme…”

15/07/2014, 1:04 |

Mund te jete me te vertete dita e M’Vila tek Interi zyrtarisht neser? Per Fabrizio Ferrari, agjentin e futbollistit francez po.

Per pyetjen qe i eshte shtruar ne Twitter nese ai do te ishte optimist per … Read More

Sky – Rubin Kazan ka ndryshuar tre here paktin me Interin dhe ka mare tre here pergjigje pozitive. Po tani cfare kerkon?

15/07/2014, 0:54 |

Interi eshte e bindur(ose me sakte ka shume besim) se neser do te vi OK perfundimtar per Yann M’Vila nga Rubin Kazan.

Eshte shpjeguar nga Sky edhe kete mbasdite por thuhet edhe tani ne darke. Ja … Read More

Medel, M’Vila dhe Rolando emrat e ‘nxehte’: Ja te rejat e fundit!

15/07/2014, 0:49 |

Direkt nga studiot e SkySport, gazetari i njohur dhe eksperti i merkatos Luca Marchetti ka prezantuar te gjithe rezumene e emrave te nxehte te merkatos se Interit dhe te rejat e fundit rreth tyre. Lajmet per secilin jane si … Read More

Mbaron telenovela: M’Vila eshte i Interit. Lajmerimin e jep… (Foto)

11/07/2014, 14:12 |

Eshte mbyllur telenovela M’Vila. Sipas ekspertit te Sky Manuele Baiocchini, Francezi tashme ka kaluar tek Interi dhe cdo gje ka mbaruar. Akoma nuk ka ardhur zyrtarizimi i klubit, por e fejuara e lojtarit ka postuar ne Twitter nje … Read More

M’Vila ka perfunduar nje pjese te vizitave mjekesore, tani firma. Ndersa Dodò…

08/07/2014, 12:44 |

Yann M’Vila do te firmose sot kontraten qe do e lidhe per 4 vjet me Interin. Sot ne mengjes ka bere nje pjese te vizitave mjekesore ne kliniken Humanitas ne Rozzano, sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport.

Read More

Sky – Ja merkato zikalter: Dodo, mbyllet shume shpejt. M’Vila, Rabiot dhe Ranocchia…

06/07/2014, 14:32 |

Tek Sky flasin per nje lojtar surprize. Interi po punon me Romen per nje huazim me te drejte blerjeje per Dodo.

Lojtari mund te vije shume shpejt: Edhe Mazzari ka thene po per kete mundesi. Po … Read More