Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

M’Vila

Rabiot-M’Vila-Casemiro: Mundet! Ja detajet e tre tratativave…

05/07/2014, 14:47 |

Cambiasso eshte larguar. Guarin ka valizhet tek koka e krevatit dhe Kuzmanovic shume shpejt do te largohet. Mesfusha e Interit rrezikon te pesoje ndryshime te medha, dhe sic ndodh shpesh ne te tila raste per tre emrat qe … Read More

Gazzetta – M’Vila, gati 4 vjet kontrate me 1,8 milion euro ne sezon. Zikalterit perfundimisht…

02/07/2014, 14:39 |

Tashme eshte thene dhe gjithcka eshte e sigurte: Dy tratativat M’Vila dhe shitja e Taider nuk jane me te nderlidhura mes tyre dhe Interi ne oret ne vazhdim do te beje sulmin perfundimtar per te siguruar sherbimet e … Read More

M’Vila plus Berhami, Sky dizenjon Interin e mundshem ne 2014/2015…

28/06/2014, 16:04 |

Interi do te nise grumbullimin e pare ne daten 9 Korrik dhe deri atehere drejtori sportiv zikalter ka thene se maksimumi fare Mazzarri do te kete ne dispozicion Yann M’Vilan.

Por Sky Sport ka vazhduar me … Read More

SKY – M’Vila, Taider dhe Rubin gjendet akordi: operacioni po zhbllokohet…

24/06/2014, 23:59 |

Po zhbllokohet operacioni M’Vila. Akordi mes Taider dhe Rubin qe ne mengjes nuk ishte , ne oret e fundit duket se po shkon mire. Ka ardhur OK i lojtarit algjerian per shkembimin e huazimeve: dokumentet jane gati, shpjegon … Read More

M’Vila takon Interin, Rubin e Taider jo. Biabiany piste e nxehte, Guarin tani eshte celsi i…

24/06/2014, 21:56 |

Eksperti i njohur Luca Marchetti i Sky Sport zbulon te rejat e fundit sa i perket merkatos se Interit. Kjo eshte situata e emrave te ”nxehte” zikalter.

FREDY GUARIN – Mesfushori kolumbian (i impenjuar sonte kunder … Read More

M’Vila eshte shume afer, nderkohe per marveshjen per Mbia mungon…

23/06/2014, 15:53 |

Nderkohe qe mesfushori francez Yann M’Vila duket tashme vetem nje hap larg Interit, per Stephane Mbia duhet punuar ende shume.

Duhet punuar mbi te gjitha per te bindur vete lojtarin, sepse ai vete e ka deklaruar … Read More

Sky – Inter, ja nga do te ‘mbije’ thesari kete merkato! Pese lojtare ne shitje…

22/06/2014, 14:19 |

Interi eshte ne mes te tratativave te merkatos qe kane per qellim perforcimin e mesfushes se Mazzarrit.

Pak e nga pak po vjen OK per M’Vila (te merkuren do te jete dita me e rendesishme) dhe … Read More

M’Vila-Inter gjithnje e me afer. Walter Mazzarri eshte gati te thote po. Tekniku eshte kthyer nga pushimet, tani programohet merkatoja

21/06/2014, 13:56 |

Ka te reja per Yann M’Vila ne shtepine Inter. Mesfushori eshte gjithnje e me afer kalimit ne Milano.

Zikaltrit, kane arritur marreveshjen prej kohesh me Rubinin dhe futbollistin. Mazzarri duhet te jepte ok-in per mbylljen e operacionit, por duket se … Read More

M’Vila gjithcka per Interin! Paga pothuajse e pergjysmuar, ja te gjitha detajet e marreveshjes. Dhe Mazzarri e di qe ai…

19/06/2014, 11:10 |

Kalojne oret dhe Yann M’Vila duket gjithnje e me afer Interit. Te dy klubet kane gjetur prej kohesh marreveshjen per operacionin: huazim me te drejte blerje per 10 milione euro. Per tu vleresuar pozicioni i Saphir Taider, qe … Read More

Inter-Rubin, takimi eshte mbyllur: ka optimizem per M’Vila. Mungon vetem Walter Mazzarri

18/06/2014, 14:40 |

Jane ore te nxehta per transferimin ne zikalter te Yann M’Vila. Pak minuta me pare, eshte mbyllur takimi midis drejtorit sportiv te Rubin Kazan dhe ndermjetesuesve te Interit qe kane diskutuar per arritjen e marreveshjes; ka optimizem rreth … Read More

Ndermjetesuesi per M’Vila: “Marreveshje Inter-Rubin-lojtar. Mungon vetem…”

18/06/2014, 12:59 |

Tratativa mes M’Vila dhe Inter po hyn ne fazen e nxehte. Marreveshja duket praktikisht e gjetur dhe FcInter1908.it ka kontaktuar me Ulisse Savini, ndermjetesuesi qe po udheheq personalisht tratativen. Ja fjalet e tij:

Miredita zoti Savini, … Read More

SKY – M’Vila eshte ne Milano po nuk takon Interin. Nderkohe Jovetic dhe te tjeret…

18/06/2014, 11:40 |

Nuk do te flase me Interin dhe nuk do te beje vizitat mjekesore sot. Inter nuk do e takoje M’Vila, sipas Sky Sport, sepse me pare duhet te takohet me Rubin Kazan, per te folur per te drejten … Read More

M’Vila, sot Inter dhe Rubin provojne te mbyllin marreveshjen. Dhe nese ruset blejne Taider…

18/06/2014, 11:30 |

Sot do te kemi takimin e shumepritur Ausilio dhe drejtorit sportiv te Rubin Kazan Gromov, i cili qe prej dites se djeshme eshte ne Milano. Argumenti? Sigurisht Yann M’Vila, tashme nje hap larg zikalterve: “Rubin po shtyn per … Read More

CdS – Neser takimi me drejtorin sportiv te Rubinit. Ne pjate…

17/06/2014, 10:11 |

Sipas Corriere dello Sport neser do te jete dita e takimit me drejtorin sportiv te Rubin Kazan, Andrey Gromov. Ne pjate jane emrat e Saphir Taider dhe Yann M’Vila. I pari me shume mundesi do te shkoje ne … Read More