Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

nagatomo

Nagatomo pershendet Interin: “Fanella zikalter nder i madh per mua, do te jeni gjithmone…”

30/06/2018, 14:32 |

Yuto Nagatomo ka kaluar edhe zyrtarisht tek Galatasaray pak ore me pare.

I impenjuar me Japonine ne Boterorin e Rusise, ku Yuto me shoke tani do te perballen me Belgjiken ne nje te teten e finales, ai ka gjetur kohe … Read More

Pastorello ne zyrat e Interit: dy oferta per Candreva. Malcom, Politano dhe Nagatomo…

21/06/2018, 19:35 |

Federico Pastorello ne zyrat e Interit eshte gjithmone burim i te rejave te rendesishme.

Agjenti italian (qe po negocion ne disa fronte me klubin zikalter) eshte paraqitur ne zyrat e klubit per te diskutuar rreth tre situatave qe e shohin … Read More

Inter, Nagatomo shkon te Galatasaray: arrihet marreveshja me turqit. Zikalterit perfitojne…

19/06/2018, 23:45 |

Plusvalenca me te rinjte por jo vetem.

Piero Ausilio eshte afer qe te rregulloj bilancin edhe me lojtaret qe jane jashte projektit teknik te Interit.

Ashtu si Yuto Nagatomo qe ne merkaton e janarit u huazua ne Turqi te … Read More

Nagatomo: “Inter, me lejo te largohem. Dua te shkoj te Galatasaray!”

10/06/2018, 17:03 |

Yuto Nagatomo duket se e ka te qarte se cfare deshiron ne te ardhmen e tij.

Ne nje interviste te dhene per haberturk.com, Yuto Nagatomo ka folur per tratativen qe duhet ta coj nga Inter te Galatasaray si blerje me … Read More

Inter-Galatasaray, Nagatomo nderhyn vet per tratativen. Nje sms agjentit: “Dua te luaj te…”

10/06/2018, 0:33 |

Pervec te rinjeve, nje tjeter lojtar qe mund t’i siguroj Interit nje plusvalence eshte edhe Yuto Nagatomo.

Japonezi u transferua ne Turqi te Galatasaray gjate merkatos se dimrit si huazim me te drejte blerje. Impakti i tij ne Stamboll ka … Read More

Di Marzio: “Inter-Galatasaray, akoma nuk ka marreveshje per Nagatomon. Zikalterit duan…”

06/06/2018, 23:28 |

Nje takim per te provuar nje blerje me titull perfundimtar.

Por perfundimi i tij duhet vendosur akoma, kjo sepse Interi dhe Galatasaray nuk kane gjetur akoma marreveshjen per shitjen e Yuto Nagatomo te klubi turk.

Japonezi u larguar per … Read More

Ne Tuqi – Fatih Terim telefonon Zanettin: “Kapiten, dua te te kerkoj nje nder…”

23/05/2018, 17:14 |

Yuto Nagatomo ka bere me te vertete 6 muaj te nje niveli teper te larte tek Gallatasary. 

Duket se transferimi i tij ne Turqi per gjysmen e dyte te sezonit ka qene mjaft i goditur.

Pikerisht per kete fakt, Fatih … Read More

Nagatomo: “E ardhmja ime? Do te doja te qendroja te Galatasaray! Vitin tjeter…”

22/05/2018, 23:21 |

Ne nje interviste per T-Sport, Yuto Nagatomo ka folur per eksperiencen e tij ne Turqi.

Nje eksperience qe pritet te vazhdoj, me synimin e japonezhit qe tashme eshte i qarte. Te qendroj dhe te vazhdoj te Galatasaray.

“Nese do … Read More

Yuto kampion me Galatasaray ne Turqi, Interi ferkon duart: ja pse

19/05/2018, 21:44 |

Protagonist ne pjesen e dyte te sezonit, pas ardhjes se tij ne huazim nga Interi gjate merkatos se dimrit, Yuto Nagatomo ka fituar skudeton me fanellen e Galatasaray.

Nje fitore ne transferte ne ndeshjen e fundit (me rezultat 1-0) dhe … Read More

Galata, blerja e Nagatomos me parate e Rodrigues: ja sa perfiton Interi

16/05/2018, 13:28 |

Tashme merkato eshte vetem nje hap larg sepse te gjithe kampionatet respektive jane ne fundet e tyre. 

E njejta gje vlen edhe per kampionatin turk, ku prej disa muajsh po luan edhe Nagatomo ne forme huazimi.

Ai eshte aktivizuar tek … Read More

Gazzetta – Ja kush do te jene dy shitjet e para te Interit perpara dates 31 maj…

03/05/2018, 11:43 |

Jo vetem blerjet por edhe shitjet.

Interi duket se do te beje dy shitje te rendesishme perpara dates 30 maj, mbase me shpresen edhe per te bere tentativen finale per blerjen e Joao Cancelo.

I pari qe do te shitet … Read More

Nagatomo, Interi i dergon ultimatum Galatasarayt: Ja cmimi! Ose paguani, ose…

17/04/2018, 15:31 |

Sic eshte bere me dije, dje ka pasur nje takim ndermjet agjentit te Japonezit dhe drejtorit sportiv te Interit, Piero Ausilio.

Prezent ne Pinatina ka qene Federico Pastorello, agjent i japonezit ne pronesi te Interit, Yuto Nagatomo.

Pastorello gjithashtu eshte … Read More

Corriere – Ausilio takohet me agjentin e Asamoah, Nagatomos dhe Candreves: ja per cfare eshte folur!

17/04/2018, 10:14 |

Corriere dello Sport, ashtu si mediat tjera, provon te zbuloj dicka nga vizita e Federico Pastorello ne Appiano Gentile.

Interi edhe njehere tjeter po tregon se sa shume aktive eshte ne merkato edhe pse ajo nuk eshte hapur ende zyrtarisht.

Read More

FcIN — Naga-Galatasary, japonezi do te blihet nga turqit: ja detajet, koha dhe kosto

11/04/2018, 20:29 |

Largimi i Yuto Nagatomo nga Interi ne janar duket se nuk ka qene nje mirupafshim por nje lamtumire.

Kjo sepse, sic thote fcinternews.it, japonez synon te qendroj ne Turqi dhe kane nisur levizjet per te transformuar marreveshjen nga te perkohshme … Read More