Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

nainggolan

Sky – Nainggolan stervitet vecmas por ka lajme te mira: Ja kur do te rikthehet ne fushe belgu!

16/11/2018, 17:02 |

Punet ne qendren stervitore zikalter Appiano Gentile po vazhdojne.

Humbja ne transferte ndaj Atalantas ne Bergamo, qe do te sherbej si leksion per ndeshjet ne vazhdim, eshte lene pas kraheve.

Keshtu trajneri Luciano Spalletti, i privuar nga lojtaret qe kane … Read More

Nainggolan vrapon drejt rekuperimit! Per ndeshjen kunder Torinos grumbullimi i tij…

22/08/2018, 22:31 |

Radja Nainggolan duket se po shkon drejt rekuperimit per ndeshjen me Torinon.

Pasi qe sot ne mengjes ka zhvilluar nje pjese te stervitjes ne palester, mesfushori belg ka zhvilluar edhe pjesen e pare te stervitjes me shoket e skuadres.

Pastaj … Read More

Vidal, Nainggolan dhe Brozovic, nje upgrade zikalter me tre bad boys: ja numrat

01/08/2018, 13:57 |

Interi eshte gati qe te bej edhe nje goditje tjeter ne mesfushe.

Emri me i nxehte eshte ai i Arturo Vidal edhe pse ne oret e fundit eshte shfaqur edhe Luka Modric qe thuhet te jete enderra e madhe zikalter.

Read More

Nga Kili – Vidal e Nainggolan ne mesfushe por jo vetem: ja ekipi i Spallettit me “Il Guerriero”

31/07/2018, 23:00 |

Arturo Vidal po afrohet me hapa te medhenje drejt Interit.

Mediet e ndryshme ne Itali tashme kane raportuar se Interi ka arritur nje marreveshje personale me lojtarin por edhe me klubin e tij.

Shifrat e nje marreveshje me Bayern … Read More

Antonello: “Merkato nuk ka perfunduar. Vidal? Nje kampion, te shohim ne oret e ardhshme…”

26/07/2018, 21:23 |

Alessandro Antonello, administrator i deleguar i Interit, sot ishte pjesemarres ne shortin e kalendarit te Serie A.

E pyetjet rreth merkatos, me emrat si Vidal e Vrsaljko, nuk kishin se si te mungonin. Pa harruar edhe disa komente rreth Nainggolan … Read More

Miranda, Vecino, Brozovic dhe Perisic: ja kur do te kthehen zikalterit e Boterorit

20/07/2018, 20:27 |

Ne fushat e Appiano Gentile po vazhdon pregatitja e Interit para sezonit qe eshte shume afer.

Nen urdherat e Luciano Spallettit, sic dihet tashme, nuk jane bashkuar akoma kater lojtaret zikalter qe ishin te impenjuar ne Boteror.

Por kater lojtaret … Read More

Motra e Nainggolan: “Radja eshte i karikuar, do te jap gjithcka per Interin! Tani me Spallettin…”

08/07/2018, 15:52 |

Radja Nainggolan ka qene goditja e madhe e Interit kete ne merkato, me belgun qe u largua nga Roma per te ardhur ne Milano.

Mesfushori belg ka nje moter binjake, Riana Nainggolan e cila gjithashtu eshte nje futbolldashese. Ne rubriken … Read More

FOTO – Dzeko pershendet Nainggolan, Perisic i komenton dhe i thote: “Eja edhe ti dhe…”

27/06/2018, 22:26 |

Nje aventure qe ka perfunduar per Radja Nainggolan dhe nje e re qe ka filluar.

Dhe sa i perket aventures qe ka perfunduar te Roma, te shume jane ish-bashkelojtaret e tij te cilet i kane uruar fat te Interi.

Read More

VIDEO – Inter, me Nainggolan arrijne edhe golat spektakolare: ja top 10 golat e Ninjas!

26/06/2018, 22:40 |

Pervec kualitetit, teknikes, fizikut, grintes dhe eksperiences, Inter me Nainggolan ka siguruar edhe gola per sezonet e ardhshme.

Lojtari belg eshte nje prej mesfushoreve qe shenon shume shpesh (jo vetem ne kampionatin italian), gola vendimtar por edhe te bukur per … Read More

Icardi mirepret Nainggolan: “Tani nuk do luftojme me kunder njeri-tjetrit. Nga sot…” (FOTO)

26/06/2018, 18:48 |

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi i ka dhene mireseardhjen e tij belgut Radja Nainggolan te Interi.

Permes nje postimi te publikuar ne rrjetin social Instagram ai ka mirepritur Ninjan te Interi duke shkruar edhe disa rreshta per te.

“Mire … Read More

Inter, Nainggolan ne darke me Spallettin dhe dirigjencen zikalter (FOTO)

26/06/2018, 0:18 |

Darka e pare interiste per Radja Nainggolan.

Mesfushori belg dje beri vizitat mjeksore dhe pastaj u paraqit ne zyrat e klubit per te nenshkruar kontraten e re me Interin.

Nderkohe ne mbremje lojtari se bashku me Spallettin dhe Ausilion … Read More

Sabatini: “Inter, cfare goditje me Nainggolan: jep me te miren me Spallettin! Jam i shqetesuar sepse…”

25/06/2018, 23:49 |

Ish-drejtori i zones teknike te Suning, Walter Sabatini eshte kthyer te flas serish per Interin.

Dirigjenti italian u emerua dite me pare si pergjegjes i zones teknike te Sampdoria duke nenshkruar nje kontrate 1 vjecare me klubin e Ferreros.

Read More

Ausilio: “Perisic dhe Brozovic qendrojne. Do flasim per rinovimin me Icardin. Per Malcom ju them…”

25/06/2018, 21:50 |

Piero Ausilio ka folur sonte poshte zyrave te Interit pas nje dite intensive qe ka perfshire ardhjen e Nainggolan dhe takimin me Spallettin.

Drejtori sportiv zikalter eshte ndalur duke folur per gazetaret e pranishem aty. Keto jane temat per te … Read More

Sky Sport – Inter-Nainggolan deri me 2022, neser pritet zyrtarizimi i tij si lojtar zikalter!

25/06/2018, 20:12 |

Radja Nainggolan te Inter, tashme mungon vetem zyrtarizimi.

Sot lojtari belg ka perfunduar me sukses vizitat mjeksore dhe pastaj ka firmosur kontraten e tij qe do e lidh me Interin per vitet e ardhshme.

Nderkohe kur ka dalur te … Read More