Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

nani

Nani, Inter pergenjeshtron: Nuk eshte ai njeriu qe do Mancini!

15/06/2016, 9:34 |

Ne numrin e saj te perditshem, Corriere dello Sport tregon per situaten e merkatos se Interit dhe shpjegon se si portugezi Nani nuk eshte nje objektiv konkret per klubin zikalter.

“Zikalterit po qendrojne ne dritare dhe … Read More

Scarpini: “Nani nuk besoj qe vjen, me Candrevan ke garanci…”

15/06/2016, 0:10 |

Ne studion e SportItalia ka pasur disa pyetje e pergjigjje mes drejtorit te Inter Channel, Roberto Scarpini dhe eksperit te merkatos Alfredo Pedulla. Te dy kane folur per Nanin qe gazetat e huaja e lidhin me Interin prej oresh.

Read More

O Jogo – Nani, vetem nje hap larg Interit. Portugezi shume afer zikalterve!

14/06/2016, 10:36 |

Shtohet nje kapitull tjeter, ndoshta ai deciziv, ne historine e merkatos ndermjet Interit dhe Nanit.

Pas disa lajmeve te dites se djeshme nga redaksia e Sky Sport – sipas te cilave klubi zikalter po monitoronte nga … Read More

Inter, Candreva emri i pare: shfaqet alternativa Luis Nani

13/06/2016, 23:54 |

Nje sugjerim portugez per Interin.

Zikalterit jane ne kerkim te nje sulmuesi krahu me kualitet. Objektivi kryesor mbetet gjithmone Candreva: kontaktet vazhdojne, por gjetja e nje akordi me Lazion nuk eshte e lehte.

Nese … Read More

Di Marzio: “Marreveshje Inter-Hernanes. Nani, pak shpresa…

30/01/2014, 23:33 |

Gianluca Di Marzio jep te rejat me te fundit ne emisionin “Speciale Calciomercato” ne SKY:

HERNANES – Hernanes ka marreveshjen me Interin. Do te kete nje kontrate prej 4 vjetesh e gjysem me 2,9 milion ne … Read More

SKY – Nani pelqen Interin, por nuk ben asgje kunder United. Nderkohe Branca…

30/01/2014, 20:30 |

Jo vetem Hernanes qe eshte pezull nje dite para mbylljes te merkatos. Interesi i zikalterve eshte i forte edhe per Luis Nani. Lojtari ka folur sot me teknikun e United, Moyes, dhe i takon atij te jape nje … Read More

Di Marzio: “Inter qendron mbi Nani. United kerkon kohe sepse…”

30/01/2014, 14:20 |

Gianluca di Marzio konfirmon gjendjen e avancuar te tratatives mes Inter dhe Manchester United per te marre portugezin Nani.

Nga websiti i tij personal, eksperti i merkatos te Sky tregon se si Manchester United po kerkon … Read More