Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

nastasic

Gazzetta- Nastasic, Inter eshte perpara. Mancini mund…

22/12/2014, 13:54 |

“Barazim ne fushe, tani sfida mes Interit dhe Lazios zhvendoset ne merkato. Dy ekipet, si zikalterit ashtu edhe bardhekalterit kane shenjestruar mbrojtesin serb te Manchester City, Matija Nastasic.”

Konfirmimi vjen nga Gazzetta dello Sport: “Interi duket ne … Read More

Nastasic, sondazh i Milan por Inter eshte ne avantazh: situata…

19/12/2014, 1:28 |

Angli-Itali, nje mbrojtes me valixhe ne duar.

Behet fjale per Nastasic, nje lojtar i njohur per Serie A. Mbi qender-mbrojtesin e Manchester City ka pasur nje sondazh ne ditet e fundit nga ana e Milan, por aktualisht Inter … Read More

Tuttosport – Merkato, Mancini kerkon tre perforcime: ja emrat…

13/12/2014, 15:31 |

Me hijen e FPF, d.s. Piero Ausilio kerkon te kenaq teknikun Roberto Mancini qe ka kerkuar 2-3 perforcime per janarin. Emrat jane te njohur: Matija Nastasic (Manchester City), Lucas Leiva (Liverpool) dhe Alessio Cerci (Atletico Madrid).

Sa i perket sulmuesit te Colchoneros afrimi … Read More