Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ndihme

‘Pakti Nazzareno’ – Kur Interi ndihmoi Milanin qe te ngjitej ne Serie A

25/06/2016, 12:08 |

Perpara ‘paktit Nazareno’ me ngjyrim politik ne 2014 i bere nga Renzi dhe Berlusconi, ne vitet 80 te gjithe tifozet e futbollit nuk e kane harruar ‘Paktin Nazzaereno’ (i ndryshem vetem nga nje ‘z’ me shume) por kesaj … Read More