Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nemanja Vidic

Agjenti i Vidic: “Ka zgjedhur projektin e Inter, nuk leviz nga ketu. Pergjigja ime per Mancinin…”

24/03/2015, 20:30 |

Silvano Martina, agjent i Nemanja Vidic, perjashton nje largim te mbrojtesit serb ne fund te sezonit:

“Do te qendroj tek Inter edhe ne sezonin e ardhshem. Ka bere nje zgjedhje te qarte veren e kaluar, kur … Read More

Jane 20 lojtaret e ftuar nga Mancini: pervec Jonathan, jashte edhe D’Ambrosio, M’Vila e Vidic. Mbrojtesi serb…

26/11/2014, 19:37 |

Ka befasi te medha ne listen e  20 lojtareve te grumbulluar nga Mancini per ndeshjen kunder Dnipros. Pervec mungese se Jonathan, nuk do te jene as D’Ambrosio, M’Vila dhe cuditerisht Vidic qe mund te jete jashte edhe per … Read More

Vidic: “Moduli me tre mbrojtesa? Nuk me takon mua te gjykoj. Kur te luajme me mire une…”

22/10/2014, 17:07 |

Sot ne konferencen per shtyp ne Appiano Gentile perpara ndeshjes se Europa League kunder francezeve te Saint-Etienne ka qene i pranishem edhe Vidic. Ja dhe fjalet e tij:

Te kushtezon fakti qe luan me modulin me … Read More

Vidic: “Mund te luajme me mire se keshtu por tre pike te rendesishme. Mendoj qe…”

19/09/2014, 10:05 |

Nemanja Vidic ka qene me i miri ne fushe, ne transferten interiste ne Kiev. Qendermbrojtesi serb ka komentuar suksesin e zikalterve, nje sukses i rendesishem pertej lojes pa shkelqim: “Jemi te kenaqur per tre piket. Per ne ishte … Read More

Vidic: “Ketu tek Inter po shkon gjithcka mire, tani rendesi ka te kalojme turnin ne Europa League. Flas shpesh me Handanovic sepse…”

13/08/2014, 19:33 |

Intervistuar nga Roberto Scarpini per Inter Channel, Nemanja Vidic, mbrojtesi i ri zikalter, zbulon ndjesite e tij pas nje muaji nga fillimi i aventures se tij italiane: “Jemi duke punuar fort, po stervitemi mire. Por perpiqem te pershtatem … Read More

Vidic: “Une kunder United, i lumtur qe eshte vetem nje miqesore. Por ju paralajmeroj: do te luaja ne maksimum edhe kunder…”

29/07/2014, 18:56 |

Nemanja Vidic sonte do te jete perballe kunder se kaluares se tij: ne Washington, per Guinness Cup, do te kemi Inter-Manchester United. Ne kanalin zyrtar televiziv te red Devils, ish kapiteni i United ka deklaruar: “Eshte nje gje … Read More

Vidic: “Inter, jam ambientuar menjehere. Mazzarri eshte nje trajner i madh!”

24/07/2014, 10:58 |

Duke folur per faqen zyrtare te Interit, mbrojtesi zikalter Nemanja Vidic tregon ndjesite e tij pas stervitjes se pare ne token amerikane: “Eshte me te vertete e mrekullueshme te jemi ketu ne SHBA. Mezi po pres te filloj … Read More

Vidic i fiton zemrat te gjitheve: Ka pamjen e duhur dhe te kujton…

05/07/2014, 15:04 |

Nemanja Vidic i ka fituar zemrat te gjitheve.

Mbrojtesi Serb u prezantua dje me nje koference per shtyp dhe ka treguar menjehere qe di te thote fjalet e duhura ne rrethana te ndryshme. Asnje leter me … Read More