Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

nicola berti

Nicola Berti: “Me mire te jesh nje humbes se sa Milanist, por te dielen fitojme ne dhe Inter shkon…”

27/02/2018, 10:37 |

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, ish-mesfushori zikalter Nicola Berti tenton te karikoje ambjentin zikalter ne prag te derbyt kunder Milanit te dielen ne darke: “Me mire humbes se sa te jesh Milanist. Por te dielen fitojme ne dhe … Read More

Berti: “Thohir, duhet te investosh! Duhet kualitet. WM…”

12/01/2014, 13:14 |

Ne edicionin e sotem te Gazzetta dello Sport gjejme nje interviste te nje ish lojtari te madh zikalter Nicola Berti, qe ka thene mendimet e tij per muajt e pare te Erick Thohir dhe levizjet qe manjati duhet … Read More

Inter-Brescia, 19/02/1995 – Berti i uron mireseardhjen Morattit.

21/11/2013, 11:20 |

Hapet rubrika e re e seksionit “RewInter”, qe do te marre persiper ti sjelle lexuesve, te gjitha ndodhite qe nga dita e pare e Morattit (per 18 vjet me rradhe) si president tek Interi.

Ne cfare menyre? Do te pershkruhen … Read More