Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

nocerino

SKY – Takim Galliani-Silvestre, arrihet marreveshja. Tani Nocerino…

28/07/2013, 19:05 |

Matias Silvestre futet bindshem ne orbiten e Milanit. Demtimi i pesuar nga Daniele Bonera, qe do te qendroje jashte per 3 muaj, e ka bere shoqerine kuqezi te kthehet perseri ne merkato. Keshtu, sipas asaj qe raporton redaksia … Read More

Agj. Nocerino: “Nuk do nje sezon tjeter si ai i kaluari. Pista Inter…”

14/07/2013, 13:53 |

Nese Antonio luan, eshte i lumtur. Nese nuk luan, nuk eshte mire. Nje vit si ai i shkuari nuk do te perseritet. Nese nuk ka per te gjetur vend, me mire te ndryshohet.” Keshtu flet agjenti i Antonio … Read More

Gazzetta – Alvarez cudit Mazzarrin dhe tani…

14/07/2013, 13:44 |

Walter Mazzarri ka ardhur tek Interi me nje qellim kryesor, te rivleresoje lojtaret qe kane dhene me pak se pritshmerite ose potenciali i tyre i vertete. Nje prej tyre eshte edhe Ricky Alvarez. Gjithsesi, ne keto dite te … Read More

Agj. Nocerino: “Mazzarri e pelqen, zerat per Interin nuk jane te çuditshme”

13/07/2013, 14:15 |

Vazhdojne te shumte zerat qe flasin per ardhjen e Antonio Nocerinos tek Interi, ndoshta ne nje shkembim me Kuzmanovic. Ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com, nje nga agjentet e tij, Marco Sommella, nuk e mbyll aspak porten per nje hipoteze te … Read More

CdS – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Galliani deshiron Ranocchian

13/07/2013, 10:49 |

Zeri per nje shkembim te mundshem mes Kuzmanovic dhe Nocerino qarkullon prej disa ditesh. Milanit do i pelqente te kishte mesfushorin serb, ndersa per mesfushen zikalter objektivi i vertete ngelet gjithsesi Nainggolan. Sic raporton Corriere dello Sport ne … Read More

Sky – Shkembim Kuzmanovic-Nocerino? Per momentin…

12/07/2013, 0:53 |

Po flitet per nje shkembim te mundshem ndermjet Interit dhe Milanit. Lojtaret te cilet po perfliten jane Kuzmanovic dhe Nocerino. Per kete gje kane folur dy agjentet e lojtareve me njeri tjetrin dhe jo vete klubet. Kete e … Read More

GdS – Chivu, eshte Panathinaikos-i. Dhe Nocerino-Inter

05/07/2013, 11:33 |

Sipas Gazzetta dello Sport, flitet per te ardhmen e Cristian Chivu. Per mbrojtesin rumun, tashme eshte interesuar edhe Panathinaikos, qe kerkon te zebendesoje Mavrias. Nderkohe, javen e ardhshme, Interi do te vleresoje idene Nocerino, por edhe shitjen e … Read More

GdS – Isla dhe Dragovic, dite te nxehta ne shtepine e Interit.

05/07/2013, 11:13 |

Mungon me pak se nje jave nga fillimi i sezonit te ri te Interit, dhe ditet qe i prijne nisjes per ne Pinzolo do te jene shume te rendesishme per te ardhmen e skuadres zikalter.

Brenda … Read More

GdS – Nocerino dhe Nainggolan per repartin e medianos te Walter Mazzarrit

24/06/2013, 12:36 |

«Kapitulli i mesfushes: Idea Nocerino (per Alvarez) qendron dhe ecen perpara, gjithashtu edhe ajo e Nainggolan». Gazzetta dello Sport nuk harron se hulumtimi per lojtare te repartit te medianos ne shtepine e Interit vazhdon dhe ne te njejten … Read More

Mazzarri do Nocerinon dhe kuqezinjte propozojne…

20/06/2013, 9:33 |

Mund te jete vera e disate ku Interi dhe Milani shkembejne lojtare. I fundit ka qene shkembimi mes Pazzinit dhe Cassanos veren e shkuar. Tani, ne menyre shume te qete, shoqerite po flasin per nje shkembim tjeter mes … Read More

CdS – Shkembimi Silvestre-Nocerino i mundshem

16/06/2013, 12:19 |

Sipas Corriere dello Sport, nuk perjashtohet mundesia e shkembimit mes Milanit dhe Interi per Nocerino dhe Silvestre. Interi po mendohet per te, ashtu si per Flamini. Nuk jane emra te rastesishem, sepse te dy i pelqejne Mazzarrit qe … Read More