Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

notat

Corriere – Ja notat e sezonit te Interit: komandojne Spalletti e Icardi, Dalbert dhe Candreva…

23/05/2018, 0:52 |

Pas nje sezoni qe eshte te mbyllur me buzeqeshje, me me shume drite sesa hije, Corriere dello Sport jep notat e protagonisteve zikalter.

7,5 HANDANOVIC – Ne mesin e me pozitive dhe lojtareve me vazhdimesi. Ndone gabim por shpesh ka qene … Read More

NOTAT – INTER I CMENDUR! Vecino, gol me vlere te madhe. Brozo eshte epik, Spalletti…

21/05/2018, 0:05 |

Fitore, tre pike dhe eshte Champions. Spalletti dhe djemte e tij heshtin Olimpicon dhe arrijne te dergojne Interin ne Champions. Keto jane notat e Lazio 2-3 Inter:

HANDANOVIC 6 – E pamundshme te bej dicka te devijimi i Perisic, por eshte … Read More

NOTAT: Icardi keq, Cancelo ne nje mbremje negative. Rafinha, cfare lojtari! Eder eshte…

12/05/2018, 23:50 |

Inter-Sassuolo perfundon 1-2.

Nje mbremje qe duhej te shkonte ndryshe merr nje kahje krejtesisht tjeter dhe i ben minimale shpresat per Champions League. Keto jane notat e lojtareve.

HANDANOVIC 5,5: Befasohet, se bashku me te gjithe barrieren, te gjuajta e … Read More

NOTAT – Rafinha zemra zikalter, Ranocchia hero i rastit. Brozovic nje maestro! Candreva…

06/05/2018, 14:52 |

Interi ka fituar dhe bindur ne fushen e veshtire te Udines me rezultatin e thelle 0-4.

Golat per zikalterit u shenuan nga Ranocchia, Rafinha, Icardi dhe Borja Valero.

Ndeshja e sotshme ka qene e dominuar totalisht nga Interi e cila … Read More

NOTAT: Icardi heroik, Perisic dhe Brozovic luftetar te vertete. Orsato dhe Spalletti…

28/04/2018, 23:36 |

Notat e ndeshjes Inter-Juventus.

HANDANOVIC 5,5: Ndeshje ne te cilen mund te bente me shume, minutat e fundit dramatik jane te nje portieri qe nuk jemi mesuar ta shohim.

CANCELO 6: Ne pjesen e pare kishte disa veshtiresi, pastaj ne … Read More

NOTAT: Skriniar madheshtor! Spalletti, pse ai ndryshim? Brozo epik… indirekt

22/04/2018, 18:15 |

Interi fiton serish, kete here ne Bentegodi kunder Chievos me rezultat 1-2.

Keto jane notat e lojtareve sot dhe te tranjerit te Interit:

HANDANOVIC 7 – E mban gjalle Interin atehere kur Chievo e rrezikon ne pjesen e pare. Gjithmone i … Read More

NOTAT – Karamoh elektrik, Perisic i papermbajtshem. Brozovic per medalje olimpike!

17/04/2018, 23:33 |

Interi fiton 4-0 ndaj nje Cagliari qe e anullon totalisht ne fushen e lojes.

Golat per zikalterit u shenuan nga Cancelo, Icardi, Brozovic dhe Perisic.

Keto jane edhe notat e ndeshjes se sotme: 

HANDANOVIC 6 – Mund te qendronte edhe … Read More

NOTAT – Miranda-Skriniar jane nje mur, mire edhe Handanovic. Icardi, cfare po te ndodh?

14/04/2018, 23:21 |

Interi duket se nuk di te fitoj me. Tani vjen nje barazim me Atalantan dhe ndeshja e trete pa shenuar gol.

Bergamo ka qene gjithmone nje fushe e veshtire per zikalterit por duke pare ate qe ndodhi ne fushe, nga … Read More

NOTAT – Icardi ne version ‘Nene Tereza’, Miranda leader dhe Handanovic fenomenal

04/04/2018, 21:54 |

Milani shpeton paq perballe nje Interi qe e dominoi per 90 minuta.

Derbi i sotshem perfundoi 0-0, por ky eshte nje barazim me rrjeta te paprekura qe ka lene te cuditur edhe vete lojtaret e Milanit te cilet kane pare … Read More

Notat e Gazzetta – Icardi, poker prej 9. Perisic ndez…

19/03/2018, 11:00 |

Dalin ne pah gjykime super pozitive ne notat e stiluara nga Gazzetta dello Sport per interistat qe dje kane asfaltuar 0-5 Sampdorian ne fushen e ketyre te fundit. 

Ai qe spikat me shume nga te gjithe, e nuk ka se … Read More

NOTAT – Icardi rikthehet Terminator. Brozovic dhe Gagliardini cfare simfonie!

18/03/2018, 16:41 |

Nje Inter ne version tornado qe shkund Sampin ne fortesen e saj sot dhe e hedh ne tapet me rezultatin tenistik 0-5. 

Por le te fillojme me notat e djemve zikalter te Spallettit sot qe e kane interpretuar ndeshjen ne … Read More

Notat e Gazzetta dello Sport: Skriniar i heq deshiren per te luajtur Insigne. Gaglia dhe Brozo….

12/03/2018, 11:42 |

Jane Milan Skriniar dhe Ivan Perisic ‘i miri dhe i keqi’ per Gazzetta dello Sport nder interistat qe zbriten ne fushe ne barazimin me rrjeta te paprekura ne San Siro ndaj Napolit.

Shtate e gjysem per sllovakun, qe ka fituar … Read More

NOTAT: Brozovic, San Siro te do keshtu! Skriniar i frikshem. Perisic, keshtu eshte shume pak…

12/03/2018, 0:58 |

Super ndeshja e kesaj jave, Inter-Napoli, ne Meazza mbyllet me rezultatin 0-0. Ishte nje ndeshje ku te dyja skuadrat u mbrojten mjaft mire.

Per Interin sot shkelqeu Brozovic dhe Skriniar i cili ishte monumental ne fushe.

Keto jane notat e … Read More

NOTAT: Inter-Benevento, Ranocchia me i miri ne fushe, Karamoh ndez Interin. Keq…

25/02/2018, 0:26 |

Interi fiton me shume mund ndaj Beneventos, por kjo fitore do te thote frymemarrje ne prag te ndeshjes shume te rendesishme ndaj Milanit qe do te luhet te dielen qe vjen.

Keto kane qene notat e zikalterve sot:

HANDANOVIC 6 – … Read More