Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

obi

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More

Obi dhe Campagnaro drejt lamtumires. Dy oferta…

14/04/2015, 20:43 |

Gjithmone e me konkrete hipoteza e nje divorci ne vere nga Inter per dy elementet e ekipit te Mancinit.

Po flasim per Hugo Campagnaro dhe Joel Obi, i pari, sipas Gazzetta TV, ka marr nje oferte nga Malaga dhe … Read More

Drejt Europa League – Mancini humbet dy lojtare: Jashte ndaj Wolfsburg sepse…

10/03/2015, 16:34 |

Mancini nuk do te jete me kontigjent te plote ndaj Wofsburgut te enjten ne Gjermani, sepse do i mungojne dy lojtare.

Hugo Campagnaro dhe Joel Obi nuk do te jene ne listen e te grumbulluarve per … Read More

Drejt Chievos: Vidic eshte gati, Dodo ne rrezik. Hernanes jashte dhe eshte Obi qe…

12/12/2014, 16:26 |

Interi, pas barazimit 0-0 ndaj Qarabag, eshte rikthyer ne Milano gjate nates.

Nga sot, grupi ka filluar punen per ndeshjen e ardhshme ndaj Chievos qe do te luhet te henen ne darke. Eshte per tu pare … Read More

Inter-Sampdoria, Obi drejt konfirmimit. Kthehet edhe Vidic…

27/10/2014, 22:38 |

Ne mbremjen e te merkures Interi kthehet ne fushe kunder Sampdorias dhe tashme ka filluar te kuptohet se cilet do te jene 22 lojtaret qe do te zbresin ne fushe.

Tek Inter zgjedhjet jane te obliguara … Read More

Joel Obi: “Deshiroj te luftoj per nje vend tek Interi. Nuk dua te largohem. Ketu…”

15/07/2014, 13:09 |

Joel Obi deshiron te luaje kartat e tij me cdo kusht tek Interi dhe nuk deshiron te largohet per asgje ne bote.

Dhe kete gje lojtari Nigerian ja ka treguar shtypit te vendit te tij: “Jam … Read More

Obi i gezuar: “I lumtur qe u ktheva serish te luaja”.

23/09/2013, 10:02 |

Mbas demtimit te rende te pesuar dimrin e kaluar, sot, Joel Obi eshte kthyer dhe i lumtur. Mesfushori nigerian ne huazim tek Parma e ka filluar ndeshjen nga pankina per te zevendesuar ne minuten e 65 Parolon. Dhe … Read More

Gazzetta – Nqse largohet Kuzmanovic, «ngrihet» Obi?

02/09/2013, 11:47 |

Gazzetta dello Sport evidenton nje koncept te merkatos, qe do te shoqeroje Interin ne keto ore te fundit perpara mbylljes: nqse askush nuk iken, askush nuk vjen. Edhe ne mesfushe “asgje nuk do te ndryshoje, ne prag te … Read More

Qofte forca me ty (Che la forza sia con te)

30/08/2013, 14:43 |

Shume pak prezenca vitin e kaluar, mjaftueshem per te ardhur keq. Potencialisht nje kampion: Joel Obi po kthehet. Avash avash, pa u sforcuar. Por shume shpejt mund ta shikojme ne fushe. Nigeriani i ri ka qene i rrenuar … Read More

Gazzetta – Obi dhe Samuel ne grup. Argjentinasi tashme…

29/08/2013, 12:08 |

“Tekniku toskan dhe stafi i tij dje e kane «shtrydhur» grupin me nje dopio sesion stervitje ne nje total prej tre oresh intensive. Nje pune atletike, teknike dhe taktike ne te cilen ka marre pjese edhe Joel Obi, … Read More

Perjashtohet surpriza, Joel Obi do te qendroje tek Interi.

26/08/2013, 18:31 |

Sipas FcInterNews.it, Joel Obi mesfushor i vitlindjes 1991, me kontrate me Interin qe skadon me 2017, nuk do te shitet kete jave, e fundit e merkatos. Lojtari pelqehet nga Mazzarri dhe mund te beje pjese ne ekipin e … Read More

Vjen momenti i Kovacic. Gjysem ore per te filluar. Dhe nese lojtari i krahut do ishte…

17/08/2013, 18:08 |

Me ne fund Mateo Kovacic. Ka qene nje vere e komplikuar per Walter Mazzarrin, duke pare se merkatoja e bere eshte akoma e dyshimte dhe ka munguar lojtari me premtues nga te gjithe, Mateo Kovacic. Mazzarri deshironte te … Read More

Cuchu: “Kaq mundemi tani. Roli im…” Obi: “Pune e veshtire dhe pozitive. Traineri..”

17/07/2013, 19:06 |

Ne mikrofonat e Inter Channel, pervec Walter Mazzarrit, jane paraqitur edhe Esteban Cambiasso dhe Joel Obi. Ja fjalet e secilit prej tyre:

CAMBIASSO: “Keto ndeshje prove jane te rendesishme per te asimiluar ato qe na keshillon … Read More

Mazzarri ndal ne vend Joel Obi-n: E ardhmja e nigerianit…

16/07/2013, 0:06 |

Sipas asaj qe thote FcInterNews.it, Joel Obi do te qendroje tek Interi, te pakten gjate gjithe muajt korrik, dhe nuk do te kete asnje te re per te ardhmen e tij.

Mazzarri ne fakt, deshiron qe … Read More