Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

olsen

ZYRTARE – Patrick Olsen kalon tek Strømsgodset: Formula e transferimit…

09/02/2014, 14:05 |

Patrick Olsen largohet nga Interi. Mesfushori Danez udhetoi dje sic ju thame per ne Drammen sebashku me te dashuren e tij, prinderit e tij dhe agjentin.

Sot eshte bere zyrtarizimi i kalimit te tij tek Strømsgodset … Read More

D’Ambrosio, ka shume per te percaktuar, por tratativa do te behet.

09/01/2014, 13:14 |

Danilo D’Ambrosio eshte nje hap nga Interi, por konturet e tratatives jane akoma per t’u percaktuar. Per kete flasin ne SkySport24, ku flitet per praktikisht ish-lojtarin e Torinos, i cili eshte i gatshem te transferohet ne Milano kete … Read More

Furia daneze, Mudingayi shkembor dhe ulerimat e Mazzarrit. Ja edhe tre baby talentet.

13/10/2013, 15:40 |

Nje ndeshje miqesore qe ja vlen deri ne nje fare pike, por dje Mazzarri ka marre disa pergjigje me te vertete inkurajuese nga ajo qe mund te quhet Inter B. Tekniku toskan, i privuar nga 11 e kombetareve, … Read More

Ne Angli: “50 goditjet e mundeshme te Premier League: Ne liste dy zikalter”

24/09/2013, 21:53 |

Shtypi anglez ka krijuar nje liste me 50 lojtare qe shum shpejt ne merkaton e dimrit mund te transferohen ne gadishullin Britanik. Ne kete liste figurojne edhe dy lojtare zikalter:

Patrick Olsen (Inter-Arsenal) – Gunners e … Read More

Interi paralajmeron Wenger: jo per oferten per Olsen.

16/09/2013, 15:20 |

Inter i con nje mesazh te qarte Arsene Wenger, qe sipas thashethemeve te fundit po tenton qe te marre ne janar Patrick Olsen: sipas fjaleve te radios britanike TalkSPORT, mesfushori danez gezon shume konsiderate ne ambjentin zikalter dhe … Read More

Olsen i karikuar: “E di se cfare duhet per te luajtur ne nivele te larta. Perndryshe Mazzarri…”

10/09/2013, 14:17 |

Mesfushori 19 vjecar ka djegur etapat dhe per te mund te hapen portat per te luajtur ne kombetaren e te medhenjve daneze.

Ka zgjedhur te qendroje tek Interi pavaresisht kerkesave per huazim ne Serie A dhe … Read More

Gazzetta – Nqse largohet Kuzmanovic, «ngrihet» Obi?

02/09/2013, 11:47 |

Gazzetta dello Sport evidenton nje koncept te merkatos, qe do te shoqeroje Interin ne keto ore te fundit perpara mbylljes: nqse askush nuk iken, askush nuk vjen. Edhe ne mesfushe “asgje nuk do te ndryshoje, ne prag te … Read More

Olsen: “Eshte dita e fundit, jemi lodhur. Por kam fituar…”

23/07/2013, 19:39 |

Andrea Mira dhe Patrick Olsen jane dy nga te rinjte e Primaveres qe Mazzarri ka bashkuar me skuadren e pare ne kete pregatitje verore ne Pinzolo. Ne eksperiencen e pare me te rriturit, ne mikrofonat e Roberto Monzanit … Read More

Pereira: “Punoj fort, por tani me Mazzarrin.” Olsen: “Dua te qendroj ketu. Cuchu dhe Mazzarri..”

22/07/2013, 19:19 |

Te paret qe kane folur ne fund te miqesores me Vicenza kane qene Alvaro Pereira dhe Patrick Olsen.

PEREIRA: “Kete jave kemi punuar shume fort, tekniku ka dashur te luaja gjithe ndeshjen per te marre ritem … Read More

Olsen ne 360°: “Do ta bind Mazzarrin. Pirlo eshte modeli im, Kovacic…”

07/06/2013, 13:06 |

Bisedim i gjate i tifozeve te Danimarkes me Patrick Olsen. Mesfushori danez i Primaveres se Interit, i impenjuar kete dite me Kombetaren U-19 te vendit te tij, u eshte pergjigjur fansave duke folur per disa momente te veçanta.

Read More