Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

palacio

De Grandis (SKY): “Interi duhet te marre nje tjeter sulmues, deri tani…”

18/07/2013, 16:56 |

Ne ditet e shkuara, ne Pinzolo, ka folur Piero Ausilio, drejtori sportiv i Interit, sipas te cilit me ardhjen e Icardi dhe Belfodil, dhe me rifutjen nga demtimi te Milito, sulmi zikalter mund te quhej i kompletuar. Pikerisht … Read More

Gazzetta – Palacio, Handa, Alvarez super. Icardi, Belfodil, Naga ka vend per permiresim

18/07/2013, 9:32 |

Mbaron 3-0 miqesorja e pare sezonale per Interin. Skuadra e lodhur dhe kembet e bllokuara kane karakterizuar kete dalje te pare te bandes te Mazzarrit. Disa aksione te mira dhe disa me pak, por te fillojme te flasim … Read More

Jepet Topi i Arte 2013. Handa dhe Kovacic: “Faleminderit tifoze!”

17/07/2013, 0:29 |

Eshte mbajtur sot mbasdite, menjehere pas seances stervitore, ceremonia e ndarjes te cmimeve per Topin e Arte Zikalter, event qe ka arritur ne edicionin e dyte. Sic njihet, cmimi i shkon lojtarit qe eshte dalluar me shume gjate … Read More

Palacio kunder Guarin ne kombetare: “Ai dhe Falcao….”

07/06/2013, 16:58 |

Sot ne mbremje, ne stadiumin Monumental, Argjentina do te perballet me Kolumbine per kualifikimin ne Boterorin 2014. Nje sfide e rendesishme per Rodrigo Palacio, sulmuesin e Interit, qe do te gjeje si kundershtar shokun e tij Fredy Guarin.

Read More

Sky – Inter riniset nga tre: Palacio, Kovacic, dhe Mazzarri do qe…

05/06/2013, 13:00 |

Rinisje nga tre. Walter Mazzarri eshte gati per aventuren e tij te re zikalter. Pervec situatave te paparashikuara te koheve te fundit, tekniku i ri interist do te prezantohet ne Pinetina neser dhe gjithcka do te filloje te … Read More