Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Palermo

Formacioni i mundshëm: Inter me 4-3-3, kthehet Murillo. Në sulm është Eder, Banega para mbrojtjes

28/08/2016, 10:00 |

Dje trajneri holandez ka qenë shumë i qartë, duke shpjeguar se 4-3-3 do të jetë si pikë referimi. Pas humbjes së rëndë nga Chievo, de Boer do të shfaq një Inter të rreshtuar në një sistem të cilin … Read More

Kovacic, oret e ardhshme decizive: Eshte ne dyshim. Ndersa idhulli Medel…

19/09/2014, 21:51 |

Mateo Kovacic ka punuar edhe sot vecmas skuadres ne stervitje dhe per te mare vesh nese ai do te jete ndaj Palermos te dielen duhen pritur oret e ardheshme: maksimumi neser dyshimet per gjendjen e tij do te … Read More