Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

parma-inter

Shqyrtim Parma-Inter – Mazzarri nuk ndryshon: 3-5-2 dhe Kovacic nga minuta e pare

19/04/2014, 9:47 |

Pasi ka hasur veshtiresi ne shtepi dhe eshte kthyer te fitorja pikerisht ne sfiden me te veshtire, ate ne Genova, tani per Interin ja ku vjen nje tjeter shkemb i forte per tu kaluar, pengesa e dyte me … Read More

Parma-Inter, Mazzarri konfirmon Kovacic. Ne mbrojtje…

17/04/2014, 15:45 |

Te gjithe te konfirmuar. Edhe Mateo Kovacic. Kunder Parmes Interi do te luaj me te njejtin formacion qe ka luajtur te dielen qe shkoi ne Marassi: edhe kete here Guarin duket qe me shume mundesi do te qendroje … Read More