Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

parolo

Drejt Lazio-Inter – Ja gjendja e lojtareve te demtuar te kundershtareve: Immobile, Luis Alberto dhe…

14/05/2018, 19:31 |

Ditet kalojne dhe Lazio-Inter afrohet.

Ndeshja e xhiros se fundit te kampionatit ne Olimpico do te jete e vlefshme per vendin e katert qe dergon ne Champions League.

Dhe ne prag te kesaj ndeshje duket se Simone Inzaghi mund … Read More

Corriere – Nese qendron Guarin, duhet te interesohen per nje mesfushor: vemendja perhere mbi Wellington dhe Parolo.

12/01/2014, 11:41 |

Andrea Ranocchia duket se eshte lojtari kryesor qe do te lere Interin. Sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport, nese mbrojtesi azzurro leviz drejt Borussia Dortmund dhe Fredy Guarin qendron, Interi mund te investoje mbi nje mesfushor dhe … Read More

CorSport – Pelqehet Parolo, Belfosdil kthehet tek Parma?

27/12/2013, 11:42 |

Sipas asaj qe shkruan sot Corriere dello Sport, ne interesin e Interit do te jete edhe mesfushori i Parmes Marco Parolo. Klubi zikalter mund te kete hapur nje tratative me emilianet qe mund te perfshije pronesine e Ishak … Read More