Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

Payet

France Football – Interi i “ploteson” nje enderr Morattit? Zikalter me sondazhe per Payet qe…

09/07/2018, 21:16 |

France Football, gazeta e famshme franceze, ishte e para qe kishte folur per nje sondazh te Interin per Yacine Brahimi.

Tani francezet japin nje emer tjeter per repartin e sulmit te zikalterve: Dimitri Payet i Olympique Marseille.

Sipas te … Read More

Sky Sports – Inter pas Payet, por cmimi eshte nje problem. Manchester United provon sulmin

29/07/2016, 21:12 |

Manchester United vazhdon te kerkoj emra te medhenje per t’i vene nen dispozicionin e Mourinhos, dhe pas Ibrahimovic e me shume mundesi eshte Pogba, Red Devils do te provojne edhe per Dimitri Payet.

Mediat ne ishull, konkretisht Sky Sports, … Read More